GeriAlışveriş Şampiyonların modası tıpkı bir klasik gibi...
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Şampiyonların modası tıpkı bir klasik gibi...

Şampiyonların modası tıpkı bir klasik gibi...
Abone Olgoogle-news

Edox, birbirinden şık bayan saat modelleri sunuyor.

Bir şampiyonunun tutku dolu hikâyesiyle tasarlanan "La Passion" şıklığıyla göz kamaştırırken bir spor saatin de klasikler arasına girebileceğini gösterdi.

Her koleksiyonunda bir hikâyeden yola çıkan butik saat üreticisi Edox, adanmışlıkla tutkunun birleştiği müthiş bir başarı hikâyesinden esinlenerek tüm dünya kadınlarının tutkuyla bağlanacağı bir saat üretti.

Rekortmen yüzücü Mireia Belmante'nin ilham alınarak tasarlanan "La Passion" performansıyla kusursuz bir spor saat olmasına rağmen şık görüntüsüyle klasiklere göz kırpıyor. Bu özelliğiyle saat uzmanlarınca hakkı teslim edilen La Passion şampiyonların modasını kollarında taşımak isteyen hanımların hizmetinde .

50 metreye kadar su geçirmezliği olan ve 33 mm çapındaki bu saat gerçekten Mireia‘yı ve onun yaşantısını günlük yaşantısında sergileyen fevkalade bir tamamlayıcı.

Mireia Belmante… O bir Şampiyon…

Tüm dünya rekorlarını alt üst eden İspanyol yüzücü kendisini işine ve kariyerine adamış bir rekortmen. Şampiyonların saati olarak bilinen Edox’un Belmante’nin hikâyesinden esinlenerek tasarladığı “La Passion” koleksiyonu isminden de anlaşılacağı üzere bir tutkunun eseri…

Şampiyonların modası tıpkı bir klasik gibi...

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle