GeriAlışveriş Sağlığını Önemseyenler için!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sağlığını Önemseyenler için!

Sağlığını Önemseyenler için!

Provamel Bio Yulaf sayesinde şişkinlik hissi ortadan kalkacak!

Avrupa’nın lider markası Provamel, sağlığını önemseyenler için yulafın tüm faydalarını bir litrelik bir kutuya sığdırdı! Hem de organik vanilya ile tatlandırılmış süt kıvamında.

Tüm dünyada beslenme uzmanları günümüzde tüketicileri organik, sağlıklı ve doğal ürünlere yönlendiriyor. Provamel, mucize tahıl yulaftan elde ettiği Provamel Bio Yulaf ile sağlığına önem veren ve lezzete düşkün tükaticilerin gözde içeceği olacağa benziyor.

Lifli bir tahıl olan yulaf, özellikle sindirim sistemi için çok faydalı. Provamel Bio Yulaf ise normal inek sütünün çoğu insanda yarattığı şişkinlik hissini ortadan kaldırıyor. Ayrıca yulafın besleyici içeriğiyle de tokluk hissi yaratarak formunuzu korumanıza yardımcı oluyor.

Provamel Bio Yulaf, yulafın benzersiz aromasıyla organik vanilyanın lezzetini de birleştiriyor. Organik vanilyanın damakta kalan tadıyla hem son derece sağlıklı hem de son derece lezzetli bir içeceği sıcakların bunalttığı günlerde ferahlamak isteyenlerin de beğenisine sunuyor.

Provamel Bio Yulaf ile sizler de formunuzu ve sağlığınızı aynı anda koruyabilir, benzersiz aromasıyla keyifli lezzet dakikaları yaşayabilirsiniz.

False