GeriAlışveriş Sağlığına Düşkün Babalara Hediye
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sağlığına Düşkün Babalara Hediye

Sağlığına Düşkün Babalara Hediye

Life Fitness Koşu Bandı ile güvenli spor.

Eğer babanızın sağlığını düşünüyor ve ona farklı bir hediye almak istiyorsanız Life Fitness T-7 koşu bandı Babalar Günü hediye seçenekleriniz arasında olmalı.

Life Fitness’ın T-7 koşu bandı modeli, şık tasarımı ve ergonomisinin yanı sıra bir spor cihazından beklenen dayanıklılık ve profesyonelliği ev ortamına taşıyor. Sadece Life Fitness koşu bantlarında bulunan FlexDeck Shock Absorption System teknolojisi, egzersiz sırasında eklemlere uygulanan baskıyı yüzde 30 oranında azaltıyor. Bununla birlikte yağ yakma ve kondisyon artırma gibi kullanıcının hedefleri doğrultusunda yönlendiren nabız programları ve egzersiz sonrası kişinin performansına göre Cooldown süresi veren özellikleri ile T-7 koşu bandı keyifli, bilinçli ve güvenli spor yapmak isteyen babalar için ideal.

Üstün teknolojisi, sektöründe birçok ilke imza atan tecrübesi, dev AR-GE yatırımları ile geliştirilen ev tipi kardiyo cihazları; şık tasarımları, güvenli kullanımı ve egzersiz hedeflerinize göre özel olarak hazırlanmış onlarca kullanım seçenekleriyle bilinen Life Fitness, sağlıklı ve kalp dostu bir geleceği sunuyor. Uzun ömürlülüğü ile bilenen özelliğini kullanıcılarıyla da paylaşıyor.

False