GeriAlışveriş Saçlarınıza özel bir dokunuş!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Saçlarınıza özel bir dokunuş!

Saçlarınıza özel bir dokunuş!

Yeni bitkisel MORFOSE Krem Boya ile yaşlanmayan saçlar…

Saç bakım, şekillendirme ve renklendirme uzmanı MORFOSE, yeni geliştirdiği bitkisel içerikli krem boya ile saçların yaşlanmasına “dur” diyor. 50 farklı renk seçeneğine sahip MORFOSE Krem Saç Boyası’nın, içeriğindeki özel bitkisel karışımı oluşturan buğday proteini, yulaf özü ve zeytinyağındaki amino asitler, saç tarafından emiliyor.

MORFOSE Krem Saç Boyası bitkisel olarak formüle edildiği için, diğer boyaların aksine saçı besleyici ve onarıcı özelliğe sahip bulunuyor. İçeriğindeki özel bitkisel karışım, saç hücrelerinin yaşlanmasını engellerken, kırılan saçların onarımını sağlıyor. Saça ekstra nem ve parlaklık kazandırıyor. Güneşten gelen zararlı UV ışınlarına ve fön gibi ısı işlemlerine karşı saçı koruyor. Akmayan özel formülüyle saçta uzun süre kalarak, doğal ve parlak bir görünüm sağlıyor.

Her tür saç tipi için ideal

Bütün saç tipleri için ideal olarak formüle edilen yeni MORFOSE Krem Saç Boyası, düşük amonyak seviyesi sayesinde, saçta kaşınma ve tahriş gibi olumsuz etkilere yol açmıyor. 60 ml. olarak sunulan MORFOSE Krem Saç Boyası’nın, MORFOSE Oksidan Krem ile kullanılması tavsiye ediliyor. 

False