GeriAlışveriş Saçlarınıza hem bakım yapıyor hem de fön çekiyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Saçlarınıza hem bakım yapıyor hem de fön çekiyor

Saçlarınıza hem bakım yapıyor hem de fön çekiyor

L’Oreal Professionnel’den yenilik: Steampod buharlı bakım fönü.

İki büyük isim yenilikçi bir ürün yarattı. Rowenta’nın L’Oréal Professionnel için oluşturduğu Steampod, yüksek hızlı buhar teknolojisi ile çalışan ilk profesyonel saç düzleştiricisi.

Buhar teknolojisi

En çarpıcı özelliği üstün buhar gücü olan Steampod, ilk içten buhar sağlayan profesyonel saç düzleştiricisi. Steampod’un güçlü buhar teknolojisi saç bakım ürünleri için benzersiz bir tamamlayıcı görevi görüyor. Yüksek hızlı buharlı düzleştirici ve buhar ile aktive olacak şekilde tasarlanmış formüllerin etkisi ile sıradan düzleştiriciler gibi ısı şoku yaratmadan, saç şekillendiriliyor.

Su de-mineralizasyon sistemi, saçın hassaslık derecesine ve istenen saç şekline göre ayarlanabilen beş farklı ısı seçeneği, uygulama öncesi saçı pürüzsüzleştiren ultra ince çıkarılabilir tarak, anodize seramik, ayarlanabilir plakalarla Steampod pürüzsüz, disiplinli ve ayna parlaklığına bir saç görünümü vadediyor.

Steampod buharlı bakım fönü

Eskiden fön vardı, bakım vardı, şimdi Steampod Buharlı Bakım Fönü var. Buharın gücü ile serum ve Pro-Keratin ile zenginleştirilmiş onarıcı pürüzsüzleştirici kremlerin bakım etkisi birleşerek sıradan fön ve saç bakım servislerine meydan okuyor. Buhar ile aktive olan yatıştırıcı etkiye sahip ve onarıcı kremler; Pro-Keratin ile zenginleştirilmiş seramid ve katyonik polimer ile saç tellerinin yeniden yapılanmasına ve saç düzleştirme esnasındaki yıpranmalara karşı korumaya ve onarmaya yardımcı olur. Normal ve yıpranmış saçlara özel, farklı hassasiyet seviyesine göre 2 farklı ürün seçeneğine sahip. Buharla aktive olan serum ise besleyici avakado ve kayısı yağı ile ekstra ilgi ve bakım gerektiren çok yıpranmış saçlar ve saçın zarar görmüş bölgeleri için tasarlandı.

False