GeriAlışveriş Saçlarınız Artık Daha Bakımlı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Saçlarınız Artık Daha Bakımlı

Saçlarınız Artık Daha Bakımlı

Gliss'ten saçlara yeni bir ürün.

Saç bakım uzmanı Schwarzkopf, yüksek ısıda şekillendirilen saçları yıpranmaya karşı koruyan ve bakım sağlayan ideal bir ürün sunuyor.

Her yıkamadan sonra yüksek ısıda kurutulan saçlara Gliss Isıya Karşı Koruyucu Bakım Spreyi ile kusursuz koruma ve bakım geliyor. Saç bakım uzmanı Schwarzkopf’un sunduğu Gliss Isıya Karşı Koruyucu Bakım Spreyi ile saçlar, 220 dereceye kadar sıcaklıklarda dahi parlak, sağlıklı ve göz alıcı görünümünden hiç bir şey yitirmiyor.

Gliss Isıya Karşı Koruyucu Bakım Spreyi, saçı kurutucu ve şekillendiricilerin yıpratıcı etkisine karşı korur, bakımını yapar, özel formülü ile saça nem takviyesi yapar ve böylelikle saçın kuruyarak yıpranmasını önler.

Sık sık yüksek ısı uygulanarak şekillendirilen, düzleştirilen saçlar artık yıpranmaya karşı korumasız değil. Schwarzkopf uzmanlığı ile sunulan kusursuz bir çözüm olan Gliss Isıya Karşı Koruyucu Bakım Spreyi, tüm saç tiplerine uygulanabiliyor, ayrıca saçın yatışmasını ve parlaklık kazanmasını sağlıyor.Gliss Isıya Karşı Koruyucu Bakım Spreyi, havlu ile nemi alınmış saça eşit miktarda püskürtülerek uygulanıyor. Saçlar daha sonra kurutma makinesi ile kurutuluyor. Saç düzleştirici veya maşa gibi şekillendirici kullanmadan önce saçlardaki yıpranmayı önlemek için, saçlar tamamen kurutulduktan sonra Gliss Isıya Karşı Koruyucu Bakım Spreyi uygulanıyor.

www.schwarzkopf.com.tr

False