GeriEtkinlikler Sabiha Paktuna Keskin Okurları ile Buluşuyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sabiha Paktuna Keskin Okurları ile Buluşuyor

Sabiha Paktuna Keskin Okurları ile Buluşuyor

Tüyap Kitap Fuarı'nda 6 Kasım Cumartesi, imza günü gerçekleştiriliyor.

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Nörolojisi Uzmanı Prof. Dr. Sabiha Paktuna Keskin'in, Tüyap Kitap Fuarı'nda 6 Kasım Cumartesi günü saat 14:00’de imza günü gerçekleştiriliyor.

Bugüne kadar Boyut Yayıncılıktan çıkmış olan “Çöp Çocuk”, “Çocuklarla Doğru İletişim”, “Çocuğunuzun Yeteneğini Keşfedin” “Anne İş'te”, “Bana Seni Anlat Anne” “Bana Seni Anlat Baba” kitaplarını da imzalayacak olan doktor yazar Sabiha Paktuna Keskin’in kitap fuarı kapsamındaki ilk okur buluşması 31 Ekim Pazar günü yoğun ilgi görerek gerçekleşti.

Boyut Yayıncılığın 2.salon 302 numaralı standında hem yazarın tüm kitaplarını bir arada görme, hem de yazar ile tanışarak imzalatma şansı elde edilebilecek bu buluşmayı kaçırmayın.

Sabiha Paktuna Keskin Okurları ile Buluşuyor

Tüm Sorularınızın Yanıtları Burada!

Çocuklar davranışları ile ne anlatmak istiyor? Çizimlerinin özel bir anlamı var mı? Çalışan anne olarak çocuğunuz ile nasıl kaliteli zaman geçirebilirsiniz? Çocuğunuzun hangi meslek grubuna eğilimi var?

Tüm sorularınızın yanıtlarını Prof. Dr Sabiha Paktuna Keskin’in birikimini paylaştığı rehber kitaplar dizisinde bulacaksınız. Yakın zamanda Boyut tarafından yapılan büyük bir kampanya ile tüm Türkiye’yi “Çocuğunuzun Yeteneğini Keşfedin” kitabı ile buluşturan yazar, bugüne kadar elde ettiği tüm birikimini yazarak çocukların daha bilinçli yetiştirilmesine dikkat çekiyor ve büyük katkı sağlıyor.

Dikkat çekilmesi gerektiğini düşündüğü daha farklı konular ile karşımıza çıkmaya devam edecek olan Sabiha Paktuna Keskin ile imza gününü kesinlikle kaçırmayın!

Detaylı bilgi için, Boyut’un çağrı merkezi olan 0212 444 53 53 numaralı telefonu arayabilir veya www.boyutstore.com dan kitapları inceleyebilirsiniz.

False