GeriEtkinlikler Rüzgarı radyoda hissedeceksiniz!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Rüzgarı radyoda hissedeceksiniz!

Rüzgarı radyoda hissedeceksiniz!

Makah Beach Surf ile müzik keyfi.

Alaçatı Makah Beach ve fm34’ün işbirliği ile Türkiye’nin ilk sörf radyosu “Makah Beach Surf’n Web” yayın hayatına başladı. Güneş gibi sımsıcak, rüzgar gibi sert, sörf gibi heycanın doruklarında bir müzik için artık Alaçatı sahillerinde değişmeyen adres Makah Beach Surf’n Web!

Alaçatı Makah Beach ve fm34’ün işbirliği ile Türkiye’nin ilk sörf radyosu “Makah Beach Surf’n Web” yayın hayatına başladı. Rüzgar gibi sert, güneş gibi sıcak, sörf gibi heyecanlı müzik için artık Alaçatı sahillerinde müziğin adresi “Makah Beach Surf’n Web” olacak!

Alaçatı sörf koyunun eğlence ve lezzet durağı Makah Beach ile Türkiye’nin ilk mainstream internet radyosu olarak geçtiğimiz yıl yayınlarına başlayan fm34, Türkiye’nin ilk sörf radyosu Makah Beach Surf’n Web’i için 14 Temmuz günü “play” tuşuna bastı.

Müzik dünyasında “sörf stili” olarak da adlandırılan acoustic reggae ve Miami sound tarzıyla dikkatleri üzerine çekecek kanalda, sörf tahtalarının dalgalarla buluşacağı saatlerde artan rüzgarla birlikte ritim de kalp atışlarının üzerinde seviyelere çıkacak. Günün ilerleyen saatlerinde Jazzy house tarzı müziklerle keyifli sohbetler edilecek, gün batımında ise chill out ile günün yorgunluğu atılacak.

Alaçatı sahillerine yepyeni bir tarz getirecek olan Makah Beach Surf’n Web, yedi gün yirmi dört saat kesintisiz yayınıyla hem sörf tutkunlarına, hem de sahilin keyfini çıkarmak isteyenlere müziğin serinliğini vadediyor.

Makah Beach, denizi, güneşi, lezzetli menüsü ve sezon boyunca gerçekleştireceği yepyeni sürpriz etkinlikleri ile bu yaz da eğlencenin adresi olacak…

www.makah.fm34.com

False