GeriEtkinlikler Rüya gibi düğünlerin adresi: WOW İstanbul
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Rüya gibi düğünlerin adresi: WOW İstanbul

Rüya gibi düğünlerin adresi: WOW İstanbul

En güzel başlangıçlarınızı gerçekleştirin…

WOW Istanbul Hotels&Convention Center şık ve romantik atmosferi ile hayatınızın en özel gününü bir rüyaya dönüştürüyor. 3108 m2 büyüklüğünden başlayan salonları, özel kampanya fiyatları ve özel hizmet seçenekleriyle 2000 kişiye kadar düğün organizasyonlarınız için hayatınızın en özel gününde fark yaratıyor.

WOW Istanbul Hotels&Convention Center’da farklı fiyat seçenekleriyle; hoş geldiniz kokteyli, düğün yemeği, show cake, düğün pastası, balayı odası konaklama, aile yakınları için hazırlık odası ve ücretsiz otopark gibi düğün ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızın düşünüldüğü özel paketler oluşturuldu.

Profesyonel Düğün Danışmanları ile organizasyonunuzun tüm detaylarını planlayabilir; dekorasyonundan mönüsüne kadar sadece size özel, hayallerinizdeki düğün organizasyonuna sahip olabilirsiniz. Kusursuz bir düğün organizasyonu gerçekleştirirken, siz bu özel güne hazırlanmak için WOW Health Club’da çeşitli terapi ve masaj hizmetleri alabilir, düğün saç ve makyajınız için kuaförden yararlanabilirsiniz.

Düğün sonrasında sizin için özel süslenmiş suit odanızda, şampanya, pasta gibi sürpriz ikramları ve sabah odanıza gönderilecek kahvaltının keyfini çıkartabilirsiniz. 

WOW Istanbul Hotels&Convention Center’da düğününü gerçekleştiren çiftlere, 1.Yıldönümü kutlamaları için, WOW Istanbul Hotel’de dünya ve Türk mutfağının en özel çeşitlerinin yer aldığı Restaurant Mezzanine’de romantik bir akşam yemeği hediye. 

WOW Istanbul Hotels&Convention Center’ın özel düğün kampanya ve fiyat bilgileri için, Düğün Danışmanları’mıza 0 212 468 50 00 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.  

www.wowhotelsistanbul.com

False