GeriEtkinlikler Ruh eşinizi bulmak ister misiniz?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ruh eşinizi bulmak ister misiniz?

Ruh eşinizi bulmak ister misiniz?
Abone Olgoogle-news

Bu seminerde sizi yönlendiren duygularınızı fark edeceksiniz.

Her birimiz mutluluk yolunda bize eşlik edecek olan bir eş arayışındayız. Kimimiz duygularımızı anlayan, bize iyi gelen, ilgi sevgi ve şefkat gösterecek olan kişiyi, kimimiz değer verecek, saygı duyacak birisini arıyoruz.Aradığımız kişide tam olarak hangi özelliklerin olmasını istiyoruz? Neden bu özelliklere sahip kişiyi aradığımızı biliyor muyuz? Neden bazı ilişkilerde tökezliyoruz? Ruh eşi olarak düşündüğünüz ve seçim yaptığınız kişi ile her şey mükemmel olacak mı? 

"RUH EŞİM" GRUP ÇALIŞMASI NE İŞE YARIYOR?

İhtiyaçlarımız, seçimlerimizi belirlemektedir. İhtiyaçlarımızın derinlerine ufak bir yolculuk yaparak partner seçimlerimizi, sebeplerini , seçimlerde bizi yönlendiren duygularımızı, geçmiş yaşantılarımızı fark etmek amacındayız. Ruh eşim grubunda hedefimiz kendimize yakınlaşarak, arayışımızda farkında olmadan bizi yönlendiren öğeleri keşfetmek.

Bir anlatıcının ve eğitmenin olmadığı bu grup çalışması; oyunlar ve paylaşımlar ile şekillenecek, eğlenceli bir ortamda kendi iç dünyamızı keşfe doğru yola çıkacağımız, farklı bakış açılarından grup olmanın gücünden yararlanacağımız interaktif bir çalışmadır.

Psikolog / Co-Psikodramatist Ezgi Başaran liderliğinde düzenlenecek grup çalışması, sosyometri, psikodrama ve gestalt felsefesinden faydalanarak gerçekleştirilecektir.

Hayata renk katmak amacıyla, rutin öğreti ve eğitimlerden yorulanlar için düzenlenen grup çalışmasına rahat kıyafetler ile gelmelisiniz.

GRUBA KATILIM ŞARTLARI VE DETAYLAR 

Gruba tek veya eşiniz, sevgiliniz, partnerinizle beraber çift olarak katılabilirsiniz. Grup çalışması, eğitim, yaş, cinsiyet ayrımı gözetmeksiniz herkese açık bir gruptur.

Grup kontenjanı 15 kişi ile sınırlıdır. Katılım için en geç 2 ekim 2015 tarihine kadar ön kayıt yaptırmanız gerekmektedir.

Grup: 10 ekim 2015 Cumartesi günü 12.00-15.00 saatleri arasında Kolektif Psikoloji Ataşehir’de gerçekleştirilecektir.

İletişim ve rezervasyon

bilgi@kolektifpsikoloji.com adresine mail atabilir veya 0(216) 999 0 717 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

False