GeriEtkinlikler Rock’n Coke Heyecanı Yaklaşıyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Rock’n Coke Heyecanı Yaklaşıyor

Rock’n Coke Heyecanı Yaklaşıyor

Festivalde yer alacak gruplar açıklandı.

Türkiye’nin en büyük açık hava müzik etkinliği Rock’n Coke geri sayıma başladı ve sahne alacak gruplar hakkında yeni açıklamalar yapıldı. Athena’nın ardından, gençlerin severek dinlediği yerli gruplar Duman, Kurban, Çilekeş, Gripin, Melis Danişmend ve daha birçok grup ve müzisyen de Rock’n Coke’ta sahne alacak.

Hezarfen Havaalanı’nda, 16 - 17 Temmuz tarihlerinde gerçekleştirilecek Rock’n Coke’ta sahne alacak Türk gruplar belli oldu. Türkçe rock müziğinin önde gelen temsilcileri ve Rock’n Coke’un gediklileri olan Duman ve Kurban’ın yanı sıra birçok yerli grup, müzisyen ve DJ de performans gösterecek.

Rock’n Coke Heyecanı Yaklaşıyor
   
Rock’n Coke Heyecanı Yaklaşıyor

                                                    (DUMAN)                                                                    (GRİPİN)

Rock’n Coke’ta Yer Alacak İsimler

Rock’n Coke’ta performans sergileyeceği açıklanan gruplarla “Ana Sahne”de; Limp Bizkit, Motörhead, Travis, Moby, Paolo Nutini, Skunk Anansie, 2manydjs, The Kooks, Athena, Duman, Kurban, Çilekeş, Gripin ve Friendly Fires, ”Vodafone Freezone Sahnesi”nde; Thievery Corporation, Aloe Blacc, Beach House, Tunng, İlhan Erşahin’s İstanbul Sessions, Melis Danişmend, The Qemists, Gaslamp Killer, FM Belfast, Curry&Coco, Acid Washed, Golem, Fuchs & Cervus, Kaan Sezyum aka DJ Sarıyılan, Grup Ses Beats, Hemi Behmoaras, Soaked, Mabbas & Style – İst, Club Bangkok ve Dancing Birds Feel The Beatfarklı müzik türlerine ev sahipliği yapacak festivalin üçüncü sahnesi “Coca-Cola Zero Sahnesi”nde de; Mogwai, Dum Dum Girls, The Black Lips, Electrelane, Chapel Club, Esben and The Witch, Deja – vu, Dengesiz Herifler, She Past Away, Hakan Tamar, On Your Horizon, To Mexico With Love ve Post müzikseverleri coşturacak.

Rock’n Coke Biletleri Biletix’te!

www.rockncoke.com 

False