GeriEtkinlikler Ritimlerle oynamak ister misiniz?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ritimlerle oynamak ister misiniz?

Ritimlerle oynamak ister misiniz?

Çok eğlenceli bir atölye İstanbul Oyuncak Müzesi'nde sizi bekliyor.

İstanbul Devlet Opera ve Balesi sanatçısı Dikmen Seymen ile çocuklara çok özel bir çalışma! “Düşe Kalka Ritimlerle Oynamak” Atölyesi 9 Temmuz’da İstanbul Oyuncak müzesinde başlıyor.

İstanbul Oyuncak Müzesi’nde İstanbul Devlet Opera ve Balesi sanatçısı Dikmen Seymen’in eşliğinde “Ritim nedir ve Yaşamımızla nasıl ilişkilendirilir?” gibi soruların yanıtlarını bulacağız. Bu yolculukta bize oyuncak trenler, teneke trampetler, atlıkarıncalar eşlik edecekler.

Orff ve Dalcroze Eurythmics ( Hareket duyum ) yöntemlerinden hareketle ve Çoklu Zeka ile ilişkilendirilerek geliştirilen program 9-12 yaş arası çocuklar için Ritmik alfabe ve Hareket duyum eşliğinde uygulama ve üretme süreçlerini kapsamaktadır. Bu atölyede çocuklar Bütünsel öğrenme süreci içinde birlikte eğlenerek üretecek, öğrenirken hissedecek, ortak hareketle ortaya çıkan işi paylaşacaklardır.

9-12 yaş grubuna yönelik “Düşe Kalka Ritimlerle Oynamak” adlı atölye çalışmamız, 9 Temmuz’da başlayacaktır. 3 hafta sürecek çalışmalar Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri 11:00-12:30 saatleri arasında gerçekleşecektir.

Ayrıntılı bilgi ve kayıt: 0 216 359 45 50 – 51

www.istanbuloyuncakmuzesi.com

False