GeriEtkinlikler Rio Atmosferiyle Leblon
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Rio Atmosferiyle Leblon

Rio Atmosferiyle Leblon
Abone Olgoogle-news

Geniş menüsü ve özgün tatlarını çok seveceksiniz.

Sıcak Rio atmosferi, lezzetli yemekleri ve içecekleri ile Asmalımescit’in en çok tercih edilen mekanlarından biri Leblon.

Leblon’un misafirlerini daha iyi ağırlamak ve onlara yeni deneyimler yaşatmak için hayata geçirdiği Gurme Odası ve Gastro Bar, sadece Asmalımescit’e değil, İstanbul yeme içme hayatına da yepyeni bir soluk getirecek. Aynı anda 12 kişiyi ağırlayabilen Gastro bar, Leblon’un mutfak Şefi Ayşe Özen liderliğinde, 3 şefin aynı anda açık mutfakta canlı olarak hazırladıkları yemeklerle misafirlerine interaktif bir ‘live cooking’ deneyimi yaşatacak.

Rio Atmosferiyle Leblon

Yepyeni bir menü ve sıra dışı tatlar: Mercanköşklü soğuk çorba, ızgara ahtapotlu ve pancarlı risotto, levrek ceviche ve daha birçok yeni lezzet Leblon’da…

Özgün tat ve aromaların ön planda olduğu Leblon’un yeni menüsünde doğal, sezonluk ve işlenmemiş malzemelerle hazırlanan iddialı yemekler hakim. Leblon’un yeni ve evrimsel menüsünde Akdeniz ülkelerinden farklı tatları deneme fırsatınız olacak. Leblon’un yeni menüsünde mutlaka denemeniz gereken tatlar arasında, mercanköşklü soğuk çorba, levrek ceviche, özel marinasyonunda 1 hafta bekletilmiş somonla yapılan somon grawlax ve ızgara ahtapotlu ve pancarlı risotto bulunuyor. Ballı şarap soslu dana bonfile , Morel mantar soslu dana bonfile, Leblon Dana pirzola ve 2 soslu dana antrikot Leblon’da bu sezon tadabileceğiniz çok özel ızgara ve et çeşitlerinden bazıları. Salatalarda ise Falafel salatası ,Deniz mahsulleri salatası ,Brie peynirli salata ve Somon Grawlax salata dikkat çekiyor.

www.11leblon.com

False