GeriEtkinlikler Rigatoni'de İtalyan Lezzetleri
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Rigatoni'de İtalyan Lezzetleri

Rigatoni'de İtalyan Lezzetleri

Aile yemeklerinin vazgeçilmez adresi!

Asmalımescit’in ilk İtalyan restaurantı olan Rigatoni, aile yemeklerini sıcak bir ortamda yemek isteyen misafirlerini ağırlıyor. Hafta içi her gün 11.00 ile 24.00 hafta sonları ise 11.00 ile 03.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Mart ayında Asmalımescit’te kapılarını açan Rigatoni, İtalyan mutfağı sevenlerin yeni tercihi. Asmalımescit’in tek İtalyan restoranı Rigatoni, samimi atmosferi ile aile yemeklerinin vazgeçilmez adresi olmaya aday.

Rigatonide İtalyan Lezzetleri

Rigatoni, İtalyan mutfağının seçkin ve özgün lezzetlerini, sade bir dekorasyonla tamamlıyor. Zengin menüsü ile misafirlerine benzersiz bir deneyim sunan Rigatoni’de özellikle tatmanız gereken lezzetlerden biri Ossa Bucca. Kırmızı etten vazgeçemeyenlerin ilk tercihi olan Ossa Bucca, İtalyan mutfağının en lezzetli yemeklerinden birini oluşturuyor. Rigatoni özel 4 kişilik makarnası Linguine Di Mare ve birbirinden leziz salataları ile de İtalyan mutfağı sevenlerin gözde mekanı olacağa benziyor. Rigatoni’de, İtalyan mutfağının en sevilen tatlılarından olan Panna Cotta da görüntüsü ve lezzeti ile iştah kabartıyor. Benzerini ancak İtalya’da yiyebileceğiniz Panna Cotta, eşsiz lezzeti ile yemeğinizi taçlandırıyor.

İtalyan esintilerini Asmalımescit’e getirerek, İtalyan mutfağının binlerce yıllık lezzetlerini meraklılarının sofralarına taşıyan Rigatoni, öğlen ve akşam yemekleri için farklı bir alternatif oluşturuyor.

Adres: Asmalımescit Mahallesi Minare Sokak Tepebaşı, Beyoğlu

Telefon: 0 212 292 07 00

False