GeriEtkinlikler Ricky Martin’den Yepyeni Albüm!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Hürriyet Twitter
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ricky Martin’den Yepyeni Albüm!

Ricky Martin’den Yepyeni Albüm!

Ricky Martin'den aşk ve barış mesajı...

Süperstar Ricky Martin, uzun süre sonra yeniden bir albümle sevenlerine "Merhaba" diyor. Music+Soul+Sex şimdi müzik marketlerde!

Uzun bir aradan sonra müzik severlerin karşısına geçen Ricky Martin bu sefer de sevenlerine İngilizce ve İspanyolca şarkılarla sesleniyor. Sevgililer Günü’nde müzik severlerle buluşan bu albümün ilk videosu aşk ve barış mesajı veren “The Best Thing About Me Is You” isimli şarkıya çekildi.

İlk kez 2010 Kasım’ında Oprah Winfrey Show’da The Best Thing About Me Is You’yu hayranlarıyla buluşturan Ricky Martin’e bu şarkıda Joss Stone eşlik ediyor.

2007’de çıkardığı "Tell Me 'bout It" isimli albümüyle büyük bir başarı yakalayan Joss Stone müzikseverlerin tanıdığı bir isim. Aynı zamanda Latin-Pop kategorisinde üst sıralarda kendine yer bulabilmiş ilk İngiliz kadın olma özelliğine sahip Joss Stone, Ricky Martin’e yeni albümünde eşlik ettiği için çok mutlu olduğunu belirtiyor.

Şarkının İspanyolca versiyonda ise Joss Stone’un mikrofonunu Natalia Jiménez devralırken şarkının bu versiyonu olan "Lo Mejor De Mi Vida Eres Tú" Latin Pop Airplay listesinde şimdiden 1 numara olmuş durumda.

Music+Soul+Sex

1.      Más

2.      Frío

3.      Lo Mejor De Mi Vida Eres Tú

(Feat. Natalia Jiménez )

4.      Te Vas

5.      Tú Y Yo

6.      Cántame Tu Vida

7.      Te Busco Y Te Alcanzo

8.      Será Será

9.      No Te Miento

10.  Basta Ya

11.  The Best Thing About Me Is You

(Feat. Joss Stone)

12.  Shine

13.  Frío (Remix Radio Edit)

(Feat. Wisín & Yandel)

False