GeriAlışveriş Renklerin büyüsü pırlantayla birleşti!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Renklerin büyüsü pırlantayla birleşti!

Renklerin büyüsü pırlantayla birleşti!

Jival’den ışıl ışıl bir koleksiyon: Renklerin Büyüsü

Jival; denizin ışıltısını, yazın canlı renkleri turkuaz, sarı, mor renklerdeki taşları beyaz altın ve pırlantayla tamamlayarak tasarladığı yeni koleksiyonu “Renklerin Büyüsü” ile bu yaz kadınların tercihi olacak.

Sıcak yaz ayları pırlantanın havasını da ısıtıyor. Mücevher sektörünün parlayan yıldızı Jival, yaz renklerini pırlantayla buluşturduğu yeni koleksiyonu “Renklerin Büyüsü” ile sıcak yaz günlerini ışıldatıyor. Jival tasarım ekibinin ametist, aytaşı, blue topaz ve sitrin taşlarını kullanarak tasarladığı koleksiyonda renklerin muhteşem uyumu adeta göz kamaştırıyor.

Denizin büyüleyici turkuazı, güneşin sıcaklığını yansıtan sarıyı ve begonvil çiçeklerinin morunu taşıyan taşları beyaz altın ve pırlantalarla bütünleştirdiği yeni koleksiyonunda Jival, sadeliği ve şıklığı bir arada sunuyor.

Jival tasarım ekibinin dünya moda trendleri doğrultusunda hazırladığı yaza özel yeni koleksiyonunda renkli, ışıltılı ve göz alıcı tasarımlar bulunuyor. Jival, yaz akşamlarında kadınların boyunlarını süsleyen zarif gerdanlıklar, yazın sıcacık renklerini buluşturan rengârenk yüzükler, bileklik ve küpe seçenekleriyle kadınların şıklığına şıklık katmaya devam ediyor.

False