GeriEtkinlikler Rejans Restaurant'da Ne Ararsan Var
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Rejans Restaurant'da Ne Ararsan Var

Rejans Restaurant'da Ne Ararsan Var

Büyüleyici atmosfer, özel yemekler, kaliteli servis ve düzeyli canlı müzik…

Büyüleyici atmosfer, özel yemekler, kaliteli servis, düzeyli canlı müzik… Rejans, bu yıl da kaliteli eğlencenin adresi.

İstanbul’un en önemli yeme – içme mekanlarından Rejans, yeni sezona da iddialı giriyor. Bir yandan özel mutfağı ve kaliteli servisiyle yemek severlere hitap eden Rejans, bir yandan da düzeyli eğlencenin Beyoğlu’ndaki adresi olmaya devam ediyor.

Geçen sezonda sergilediği performansla Rejans müşterilerinin büyük beğenisini kazanan tenor Ömer Ali Otar, bu sezonda da yine piyanist Utku Günenç ile birlikte Rejans’ta olacak.

Yaz aylarında çalışmalarını ABD’de sürdüren Ömer Ali Otar, bu hafta sonundan itibaren (15 Ekim Cuma), özel repertuarıyla sevenleriyle buluşmaya başlıyor.

Rejans Restaurantda Ne Ararsan Var

Özellikle kadın sesinden dinlemeye alıştığımız Türk Pop Müziği parçalarını tenor sesiyle ve farklı yorumuyla sunan Otar, bu yıl da yine bu tarz sürprizlerle karşınızda olacak. Bunun yanı sıra Tanju Okan, Mazhar – Fuat – Özkan ve Yeni Türkü’den dinlemeye alıştığımız şarkıları da özel yorumuyla seslendirecek.

Rejans Restaurant, Cuma ve Cumartesi günleri canlı müzikle eğlencede kalitenin adresi olmaya devam ederken, hafta içi öğle ve akşam saatlerinde de nezih ortamı ve büyüleyici atmosferiyle iş yemeklerinin, dost toplantılarının ve özel gün kutlamalarının müstesna adresi olmayı sürdürecek.

Rejans, bu yıl da, kendini özel hissedenlerin buluşma noktası olacak.

www.rejansrestaurant.com

False