GeriEtkinlikler Red Carpet Party “Latin Affair”
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Red Carpet Party “Latin Affair”

Red Carpet Party “Latin Affair”

Latin ateşini siz de yakalayın.

Red Carpet Party ‘’Latin Affair’’ 13 Ekim Cumartesi gecesi Refresh The Venue’de izleyicilerle buluşuyor. Latin dansının ateşiyle büyülenmeye hazır olun.

Mundo Latino ve Refresh The Venue, 2012–2013 sezonunda festival tadında çok özel etkinliklere ev sahipliği yapmak üzere hazırlanıyor. Etkinlikler zincirinin ilki olan Latin dünyasının en önemli isimlerinin ağırlanacağı organizasyonda konuk sanatçılar ve parti konsepti ile bir ilk yaratılıyor. “Kırmızı Halı” konseptinin her yerde yansıtılacağı etkinlikte yer alan danslar, şovlar ve birbirinden farklı performanslarla muhteşem bir geceye imza atılacak.

Türkiye’de ilk kez ağırlanan ve Youtube’ta izlenme rekorları kıran Bachata dansının duayeni Ataca & Alemana çifti dışında, 2003’ten beri On2 dansını Türkiye’de tanıtan MAMBOn2’nun genç ve çılgın kralı Juan Matos gösterileriyle sahnede devleşecek.

Latin dünyasında birçok yeniliğin bir arada sunulduğu etkinlikte sıra dışı bir şov da izleyicileri bekliyor. Hollanda’dan özel olarak davet edilen Burlesque yıldızı Beeby Rose da gecede sahne alacak özel isimler arasında yerini alıyor.

www.biletix.com

False