GeriAlışveriş Raymond'la Zamanın Tadını Çıkartın!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Raymond'la Zamanın Tadını Çıkartın!

Raymond'la Zamanın Tadını Çıkartın!

Hem doğal hem şık olmak Raymond'la çok kolay.

Şıklığın ve zarifliğin simgesi Raymond Weil Parsifal, bay ve bayanlara uygun modelleriyle sizlere ve sevdiklerinize şık hediye seçeneği sunuyor hem de çok uygun fiyatlarla.

Erkeklere Özel Modeller

Şık tasarımlı ve sofistike bir maskülen saat olan Parsifal koleksiyonu estetik görünümü, güçlü ve hassas makinesi ve zarifliğiyle sevdiklerinize hediye edebileceğiniz muhteşem bir seçenek olarak sizlere sunuluyor.Parsifal’in dikkat çekici siyah kadranı ve pembe altın kasası stilin, gelenekselliğin ve zarifliğin simgesini oluşturuyor. Kadranın içerisinde bulunan Romen rakamları saatin derinliğini ve şıklığını yansıtıyor. Kadranda saat, dakika ve saniye dahice konumlandırılmış. Tarih göstergesi saat 4 ile 5 arasında yer alıyor.

42 saat güç rezervli mekanik makinenin kronograf modülü bulunuyor. Kronograf fonksiyonunu başlatmak ve durdurmak için saat 2 yönündeki butonun, sıfırlama fonksiyonu için ise saat 4 yönündeki butonun ayarlanması gerekiyor. Kavisler arasındaki yaratıcı zıtlık, gösterişli kronograf ve pembe altın, bu çekici saatin orjinalliğinin altını çiziyor.

Bayanlara Özel Modeller

Doğal ve her zaman şık olan bayanların saati Raymond Weil Parsifal,20 yıl öncesine dayanan “Parsifal’’ tarzı ile aynı çizgide olan yeni Parsifal koleksiyonu, 28.mm çapında cazibeli kasası, paslanmaz çelik ve 18 ayar bileziği ve çift kanatlı emniyet sistemli katlanabilir klipsi ile her zaman şık ve modern olan kadınlar için özel tasarlanmış.

Raymond Weil tasarımcıları, bu çarpıcı modelde pırlantanın saflığını çeliğin gücüyle birleştirerek,maddelerin kontrastını kullanmışlar. 65 saf pırlantanın pırıltısıyla aydınlatılmış,paslanmaz çelik ve 18 ayar altın kaplamalı kasasındaki narin kıvrımları zarafetin somut bir örneğini sergiliyor. Kadranda tarih göstergesi saat 3 yönünde yer alıyor. Zarifliği ve modası geçmeyen dizaynıyla sizler için üretilen olan bu modeller,yılbaşı gecesi sevdiklerinize hediye edebileceğiniz muhteşem bir seçenek olarak Günsal Saat bayilerinde satışa sunuluyor.

False