GeriAlışveriş Raton'dan Cıvıl Cıvıl Bir Koleksiyon
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Raton'dan Cıvıl Cıvıl Bir Koleksiyon

Raton'dan Cıvıl Cıvıl Bir Koleksiyon

Bu ayakkabılar vazgeçilmezlerinizden olacak!

Yazın gelmesiyle rengarenk vitrinlere, bir de İtalya’nın ünlü markası Raton renkleri ekleniyor. Raton’un cıvıl cıvıl yaz koleksiyonu, hem rahat hem de şık olmak isteyenlerin gözdesi olacak.

Ünlü İtalyan markası Raton, yaz aylarında bayanların tercihi olan babetlerin pabucunu dama atacak bir koleksiyon sunuyor. Farklı farklı renk ve modelleri ile Raton ayakkabılar, günlük hayatınızın şık bir parçası olacak. Yürüyüşte, piknikte, plajda kısacası günlük hayatınızda her yerde rahatça kullanılabilecek şekilde tasarlanmış bu cici ayakkabılar görüntüsü kadar rahatlığı ile de iddialı.

Ratondan Cıvıl Cıvıl Bir Koleksiyon
  
Ratondan Cıvıl Cıvıl Bir Koleksiyon

İsterseniz babet görünümlü Fanny modeli, isterseniz dolgu topuk Smarty modelini seçin eminiz ki Raton alırken renklerde karar veremeyeceksiniz. Birbirinden canlı renkleri gözlerinizi kamaştıracak. Her sezon yeni tasarım ve mevsime uygun renkleri ile İtalya’nın göz bebeği Raton ayakkabılar, 7’den 70’e her yaşa uygun model çeşitliliğine sahip. Kauçuktan üretilmiş bu ayakkabılar, ister düz ister topuklu modelleriyle ayağınızı yormadan, her yerde kullanabileceğiniz bir tasarımda, üstelik çok hafif. Su geçirmez ve antibakteriyel özeliğinden dolayı tatil ve deniz kenarlarında kullanım için de çok uygun.

İşte yazlık alışveriş listenize eklenecek bir kalem daha. Hem kendiniz hem de sevdikleriniz için mutlaka almak isteyeceğiniz Raton ayakkabılar vazgeçilmezlerinizden olacak.

False