GeriAlışveriş Rasch Kalitesi Evinizde
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Rasch Kalitesi Evinizde

Rasch Kalitesi Evinizde

Evlerde modernizm hakim oluyor.

Kalitesi ve şıklık anlayışı ile duvar kağıdında devrim yaratan ve trendleri belirleyen marka Rasch, şimdi Türkiye’ye özel koleksiyonu Goog Vibrations ile modernlik evinize taşınıyor.

Şıklığı mekanlara; sade, geometrik ve üç boyutlu formlarla getiren bu koleksiyon, özellikle modern yaşam tarzının sofistike duruşundan vazgeçemeyenler için geniş bir yelpaze sunuyor. Renk paletinden bej, krem, siyah, yeşil, gri, mor ve kırmızının farklı kombinasyonlarla harmanlandığı koleksiyonda gümüş ışıltılar ve simli efektli baskılar dikkat çekiyor.

Good Vibrations koleksiyonunda genç ve çocuk odaları için de seçenekler bulunuyor; özel olarak tasarlanmış modellerde yazı ve el izlerinin kullanıldığı eğlenceli desen uygulamaları, beyaz, gri, pembe, mor, beyaz, yeşil ve kırmızının kullanımı ile öne çıkıyor. Koleksiyonda bulunan tek renkli modeller ise desenli modellerle uyumlu farklı stil seçenekleri sunuyor.

Modern Mekanlara Geometrik Canlılık

Good Vibrations koleksiyonunda geniş ölçekli kare ve dikdörtgen desen ve formlar; kırmızının canlılığı, yeşilin doğallığı, bejin uyumu, siyah ve grinin asilliği ile yalın ve düz renkli mobilyaların hakim olduğu mekanları harekete geçiriyor ve evinizin her alanında farklı dokunuşlar yaratıyor.

 

Rasch Kalitesi Evinizde

Duvarlarda Çok Boyutlu Etki

Modern çizgiler ile sarmal ve çok boyutlu etkileri bir araya getiren desenler, mekanlara farklı ve özgün bir hava katarken, gören herkesi şaşırtacak ve hayran bırakacak şıklığı da beraberinde getiriyor. Koleksiyonda gümüş ve sim detayları ile taçlandırılan sarmal ve geometrik formlar, yaşam alanlarına sonsuzluk hissini yansıtıyor ve duvarlarınız farklı bir boyuta merhaba diyor.

Rasch’ın yaşam alanlarında her ana keyif veren ortamların mimarı olacak koleksiyon, duvarlarınızda modern ve sofistike bir rüzgar estirerek, şıklığın kapılarını açacak. Size düşen sadece bu seçkin koleksiyonun birbirinden özel desenleri arasından seçiminizi yapmak…

Dekorasyon’un modasına öncülük eden ve temsilcisi olduğu markalarla sektörde ilk sırada yer alan HannaHome, Rasch’in son koleksiyonu ile sektörde fark yaratmaya devam edecek.

www.hannahome.com.tr

False