GeriAlışveriş Ramazanın en pratik mantısı Pınar'dan!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ramazanın en pratik mantısı Pınar'dan!

Ramazanın en pratik mantısı Pınar'dan!

Mantı çeşitleri 20 dakikada servise hazır…

Pınar, Türk mutfağının vazgeçilmez lezzeti mantıyı, en kolay ve lezzetli haliyle iftar sofralarına taşıyor. Pınar Kayseri Mantısı ve Pınar Kare Mantı ile iftarlar lezzet şölenine dönüşüyor.

Gıda sektörünün öncü ve yenilikçi markası Pınar, yepyeni mantı ürünleriyle hem geleneksel Türk lezzetlerinden vazgeçmeyen hamarat hem de zamandan kazanmak isteyen pratik hanımların tercihi oluyor.

Ramazan ayında özenle hazırlanan ve tüm sevdiklerinizle paylaşılan sofralar, Pınar Kayseri Mantısı ve Pınar Kare Mantı ile daha da şenleniyor.

Pınar, Kayseri Mantısı ile Kayseri’nin meşhur lezzetini en pratik haliyle mutfaklarınıza taşırken, Kare Mantı yapısı gereği daha yoğun kıyma lezzetiyle fark yaratıyor.

Yemeğiniz 20 dakikada servise hazır 400’er gramlık üstü şeffaf pencereli paketlerde tüketiciye sunulan Pınar mantı çeşitleri, 20 dakikada servise hazır oluyor. Koruyucu katkı maddesi içermeyen ve IQF hızlı dondurma teknolojisiyle en sağlıklı ve katkısız şekilde üretiliyor. Pınar Kayseri Mantısı ve Pınar Kare Mantı, klasik mantı severlerin damak tadına hitap ediyor.

False