GeriAlışveriş Pürüzsüz bir cilt hayal değil!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Pürüzsüz bir cilt hayal değil!

Pürüzsüz bir cilt hayal değil!

Yeni Neutrogena Visibly Clear Pore&Shine Serisi ile pürüzsüz bir cilt.

Neutrogena, etkinliği klinik olarak kanıtlanmış Visibly Clear ailesine, mandalina ve misket limonu içeren ve pürüzsüz bir cilt vadeden yeni cilt bakım ürünleri ‘Neutrogena Visibly Clear Pore&Shine Serisi’ni ekledi.

Neutrogena Visibly Clear Pore&Shine Serisi yağlı cilde sahip ve parlamadan şikayet edenlerin gözdesi olacak. Ciltteki yağlanmayı gözle görülür oranda azaltan ve gözenekleri sıkılaştıran Neutrogena Visibly Clear Pore&Shine Serisi, Temizleme Jeli ve Peeling Jel’den oluşuyor.

 Neutrogena Visibly Clear Pore&Shine Serisi ürünleri, içerdikleri taze mandalina ve misket limonu ile inanılmaz bir şekilde duyuları canlandırır ve cildin temizlenmesini sağlar. Tıkalı gözenekleri derinlemesine temizleyerek cilde duru bir görünüm kazandıran Pore&Shine Temizleme Jeli, ciltteki sebumu %86* oranında azaltıyor. Cildi aşırı kurutmadan gün boyunca parlak görünmemesini sağlıyor ve günlük cilt bakım işlemini mis gibi kokusu ile bir zevke dönüştürüyor.

Serinin diğer ürünü Pore&Shine Peeling Jel ise, içeriğindeki mikro tanecikler ve salistik asit sayesinde tıkalı gözenekleri derinlemesine temizliyor ve sıkılaştırıyor. Parlaklığı gözle görülür şekilde azaltan Visibly Clear Pore&Shine Peeling Jel, ciltteki fazla sebumu anında %77** oranında azaltırken, cildi kurutmadan pürüzsüz bir görünüme kavuşmasına yardımcı oluyor.

Neutrogena Visibly Clear Pore&Shine Temizleme Jeli ve Peeling Jel, ülkemizde eczane, parfümeri ve zincir marketlerde Türk tüketicisi ile buluşuyor.

False