GeriEtkinlikler Pulp, Kimbra ve Selah Sue aynı festivalde!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Pulp, Kimbra ve Selah Sue aynı festivalde!

Pulp, Kimbra ve Selah Sue aynı festivalde!

Santralistanbul’daki festival bu yaza damgasını vuracak.

14-15 Temmuz tarihleri arasında Santralistanbul’da 11’incisi düzenlenecek olan, bugüne kadar dünyaca ünlü grup ve sanatçıları müzikseverlerle buluşturan Efes Pilsen One Love Festival, bu yıl yine yaza damgasını vurmaya hazırlanıyor.

Festivalin bu yılki ilk sürprizleri arasında Brit-Pop’un efsane gruplarından Pulp, neo-soul ve dans müzik etkileşimli pop'un yeni kraliçesi Kimbra ve soul, reggae, funk ve hip hop tarzlarının harmanından oluşan eşsiz bir sounda sahip, son dönemlerin en çarpıcı kadın vokallerinden Selah Sue festival coşkusunu zirveye çıkaracak.

Pozitif Live tarafından gerçekleştirilecek Efes Pilsen One Love Festival’de 90’lı yıllara damgasını vurmuş, Brit-Pop akımının kurucularından biri olarak görülen Pulp, uzun bir aradan sonra orijinal kadronun bir arada olduğu çok özel turne kapsamında, diskografisinin “best of” başlığındaki parçaları bu festivalde seslendirecek. Avustralyalı sanatçı Gotye ile birlikte kaydettiği "Somebody That I Used to Know" isimli parça ile uluslararası bir fenomene dönüşen Kimbra, ve “Raggamuffin” ve “Fyah Fyah” gibi büyük hitlerle müzik listelerini alt üst eden Selah Sue, festival katılımcılarına muhteşem bir deneyim yaşatacak.

Biletler Biletix’de!

www.efespilsenonelove.com 

False