GeriEtkinlikler Pop müziğinin sevilen ismi hayranlarıyla buluşuyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Pop müziğinin sevilen ismi hayranlarıyla buluşuyor

Pop müziğinin sevilen ismi hayranlarıyla buluşuyor

Mehmet Erdem, 1 Şubat’ta Hayal Kahvesi Performans’da sahne alacak.

“Hakim Bey” isimli şarkısıyla Türk pop müziğinde büyük çıkış yapan Mehmet Erdem, 1 Şubat’ta Hayal Kahvesi Performans’da hayranlarıyla buluşacak.

Uzun yıllardır yaptığı film ve dizi müzikleriyle isminden sıkça söz ettiren ve bu başarısını bir de Altın Portakal ile taçlandıran Mehmet Erdem, ilk solo çalışması “Herkes Aynı Hayatta” isimli albümünü 2012 Nisan ayında Sony Music etiketiyle müzikseverlerin beğenisine sundu.

Son dönemin en sevilen ve izlenen dizilerinden “Leyla ile Mecnun”un da müziklerini yapan sanatçı, çıkış şarkısı Sezen Aksu imzalı “Hakim Bey” yorumu ile büyük beğeni topladı. Mehmet Erdem, “Herkes Aynı Hayatta” isimli albümü ile D&R satış listelerinde bir ay gibi kısa bir sürede 7 numaraya kadar yükselerek başarısını bir kez daha kanıtlamış oldu. Sadece müzik dünyasında değil aynı zamanda medyada da büyük beğeni toplayan ve Türkiye’nin Leonerd Cohen’i olarak adlandırılan Mehmet Erdem’in kendine has vokalini daha geniş kitlelere tanıtacağı ve Türk pop müziğine yeni bir heyecan katacak olan albümünün konseri Passage Pub sahnesinde olacak.

Tarih: 1 Şubat 2014

Saat: 22.00

Yer: Hayal Kahvesi Performans, İzmir

False