GeriEtkinlikler Pop müziğin dev ismi Justin Timberlake geliyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Pop müziğin dev ismi Justin Timberlake geliyor

Pop müziğin dev ismi Justin Timberlake geliyor

Ünlü şarkıcı 26 Mayıs’ta İTÜ Stadyumu’nda sahne alacak.

Pop ve R&B müziğin önemli isimlerinden olan Justin Timberlake ‘Dünya Turnesi’ kapsamında 26 Mayıs 2014 tarihinde İstanbul, İTÜ Stadyumu’nda sahne alacak.

Konser, Justin Timberlake’in Türkiye’deki ilk solo performansı olacak. Dünya çapında 2013 yılının listelerinde baskın yer alan The 20/20 Experience World Tour ve The 20/20 Experience – 2 of 2 tüm dünyada müzik marketlerinde satışta. Timberlake şimdi bu heyecan verici canlı şovunu dünya çapında bir turne ile fanlarıyla buluşturuyor.

Konserin, dün satışa sunulan biletleri, sevenlerinden büyük ilgi gördü. Sanatçıyı en önden izlemek isteyenler "Diamond Circle Early Enterance" biletleri tercih ediyor. Satışın ilk dakikalarından itibarenJustin Timberlake hayranları en çok bu biletlere ilgi gösterdi. Günün en çok tükenen biletleri de sınırlı sayıdaki bu biletler oldu. 

Justin Timberlake Dünya Turnesi’nin Türkiye konseri BKM ve MAP organizasyonu ile gerçekleştirilecek.

Seattle, Chicago, New York, Londra, Glasgow, Manchester, Zürih, Köln, Berlin ve daha birçok şehri ziyaret edecek olan dev turnenin 2013 tarihli tüm biletleri gibi yeni açıklanan 2014 konserlerinin de birçoğu şimdiden tükendi.

Konserin biletlerini Biletix’ten alabilirsiniz.
 

False