GeriAlışveriş Pop Lips dudaklarınızdan düşmeyecek
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Pop Lips dudaklarınızdan düşmeyecek

Pop Lips dudaklarınızdan düşmeyecek

Golden Rose ile dudaklarınızı ön plana çıkarın!

İlkbahar-yaz sezonuna dair bütün moda defilelerinde ön plana çıkan makyaj trendi parlak dudaklar, Golden Rose makyaj koleksiyonuna da yansıyor. Sloganı "Pop Lips" olan trend, kadınların yüzünde dikkatin sadece dudaklarda olması özelliğiyle dikkat çekiyor.

Siz de uyum sağlayın

Pop Lips trendini uygulamak isteyen kadınlar için Golden Rosemakyaj artistlerinin önerisi,dudak makyajı dışında sıfır makyajla görünmeniz.Bunun için belirgin bir göz makyajı ve allık kullanmak yerine, Ultra Rich Color Lipstick Creamy, Golden Rose Lipstick, Golden Rose Shimmer Gloss Lipgloss Serisi’nin dikkat çekicirenklerinikullanarak Pop Lips trendinin akımına siz de uyum sağlayabilirsiniz.Parlak kırmızı, pembe, şeftali, turuncu tonlarını kullanmak ve dudakları ön plana çıkarmak için çerçeve kullanmak da bu trendin vazgeçilmez unsurları arasında yer alıyor.Sedefsiz, ışıltılı ve metallic olmak üzere her zevke hitap eden 3 farklı özellikte üretilen Golden Rose Ultra Rich Color LipstickCreamy’nin 51 numaralı fuşya rengi,dudaklarınızda uzun süreli güzellik ve bakım sağlayacak.

Feminen görünün

Golden Rose Lipstick Serisi’nde yer alan 128 numaralı mercan rengi ise, makyajınızda hiçbir desteğe ihtiyaç duymadan, feminen bir görünüme bürünmenizi sağlayacak. Dağılmayan kalıcı formülü ile dudaklarınızda mükemmel görünüm yaratan Golden Rose Lipstick, dudaklarınızı beslerken nemlendiriyor. Işıldayan renk tonları ile baş döndüren dudaklara sahip olmanız için Golden Rose Shimmer Gloss Lipgloss, ekstra ışıltılı renkleri ile yıldız gibi çarpıcı ve parlak dudaklar vaad ediyor. İster tek başına ister rujunuzu üzerine uygulayabileceğiniz Golden Rose Shimmer Gloss Lipgloss, elmas ışıltısını dudaklarınıza taşıyacak.

www.goldenrose.com.tr

False