GeriEtkinlikler Playdate Turkey’den coşkulu 29 Ekim kutlaması
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Playdate Turkey’den coşkulu 29 Ekim kutlaması

Playdate Turkey’den coşkulu 29 Ekim kutlaması

Playdate Turkey anneleri 29 Ekim’i Kids Music Class’ta kutladı.

Çocuklar ve ebeveynler için etkinlikler düzenleyen ilk platform olan ve Hürriyet Aile desteği ile yoluna devam eden Playdate Turkey, 3. etkinliğini Kids Music Class’ta gerçekleştirdi. Çocuklar güneşli bir sabahın keyfini Kids Music Class’ın açık hava oyun bahçesinde çıkardıktan sonra ebeveynleri ile birlikte yaş gruplarına göre müzik sınıflarına girdiler.

0-3 yaş grubu çocuklar ritim atölyesinde anneleri ile müzik eşliğinde dans edip perküsyon müzik enstrümanları ile ritim tutarken, 3-6 yaş grubu çocuklar keman, bateri ve piyano derslerinde kendi becerilerini keşfetme şansı buldular. Etiler Müzik Okulu’nun kurucusu Ahu Kahraman Yıldırım küçük bir piyano dinletisi verirken çocukların yüzündeki heyecan görülmeye değerdi.

[fotogaleri=584]

Aktiviteler sonrasında acıkan çocuklar Etiler Müzik Okulu’nun hazırlamış olduğu lezzetli ikramlarla karşılaştı. Aptamil mamadan meyveli yoğurtlara kadar her detayın düşünüldüğü öğle yemeği sonrası, bahçede, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunu Piyano ve Keman Eğitmeni İrge Sezer ile “Müziğin Çocuk Gelişimine Faydası” konulu bir söyleşi yapıldı.

Etkinlik sonunda ise çocukları Doğan Egmont Yayıncılık’ın çıkarttığı Klasik Müzik Masalları Serisi’nden Mozart kitabı ve Teknolojik Anneler’in Android/iPhone uygulama hediyesinin bulunduğu bir sürpriz hediye çantası bekliyordu.

Fotoğraflar: Sezin Kenet

Playdate Turkey günlerine katılmak ve etkinliklerinden haberdar olmak için www.playdateturkey.com‘daki üyelik formunu doldurabilirsiniz.

Sosyal medyada Playdate Turkey

Facebook: www.facebook.com/PlaydateTurkey
Twitter: @PlaydateTurkey
Instagram: @PlaydateTurkey

False