GeriEtkinlikler Pitbull 30 Haziran'da İstanbul'da!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Pitbull 30 Haziran'da İstanbul'da!

Pitbull 30 Haziran'da İstanbul'da!

Dans müziğinin fenomeni, milyonların sevgilisi...

Bu yıla damgasını vuran hitleriyle milyonların kalbini kazanan, dans müziğinin fenomeni Mr Worldwide - Pitbull, 30 Haziran Cumartesi Olmeca Golden Nights kapsamında Türkiye’de!

Çift platinyum ödüllü “I Know You Want Me”, Billboard listelerinde aylarca bir numarada kalan “Hotel Room Service” gibi hitlerinin yanısıra; Usher, Enrique Iglesias, Jennifer Lopez, Shakira, Chris Brown, Marc Anthony gibi sanatçılarla gerçekleştirdiği “featuring” şarkılarla da tüm dünyada dans müziğin en önemli ismi haline gelen Pitbull, bugüne dek milyonlarca dijital single satışına imza attı. “Dünyayı yönettiğimi iddia etmiyorum, ben sadece kendi gezegenimi yarattım” diyen Mr Worldwide, Olmeca Golden Nights kapsamında 30 Haziran akşamı İstanbul Küçükçiftlik Park'ta vereceği konseriyle dans müziği hayranlarına Pitbull gezegeninde unutulmaz bir gece yaşatacak.

Olmeca Golden Nights’ta Pitbull performansı öncesinde sahne alacak dünyaca ünlü DJ ve sanatçıların performanslarıyla renklenecek bu muhteşem buluşmayı kaçırmayın!

www.unilifeturkey.com

Biletler Biletix'de!

False