GeriAlışveriş Pipetli bardaklar okulda kolaylık sağlıyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Pipetli bardaklar okulda kolaylık sağlıyor

Pipetli bardaklar okulda kolaylık sağlıyor

Zamanının çoğunu okulda geçiren çocuklar için pipetli bardaklar, su içiminde kolaylık sağlıyor. Wee Baby’nin bardaklar kategorisine eklediği eğlenceli renkli pipetli bardaklar, 6 aylık bebeklerden yuva çağındaki çocuklara kadar rahatlıkla kullanılabiliyor.

Anneler ve bebeklerine sunduğu ürünlerle en fazla tercih edilen markalar arasında yer alan Wee Baby, çocukların rahat açıp kapatabileceği pratik kapaklı bardaklar üretti. Akıtmaz yumuşak silikon pipet ucuyla kullanım kolaylığı sağlayan bardaklar, çocukların kendi kendilerine su içmelerine teşvik ediyor. Çocukların kolay kavramaları için parmak koyma bölümleri de bulunan bardakların tek elle açılıp kapanan ergonomik kapağı sayesinde pipet daima temiz kalıyor. Bardakların sahip olduğu boyun askılığı ise rahat taşınmasını sağlıyor.

SAĞLIKLI PP MALZEMEDEN ÜRETİLİYOR 

Sağlıklı silikondan üretilen pipet ve BPA içermeyen PP malzemeden üretilen bardakların pembe ve mavi renk seçenekleriyle tavsiye edilen perakende satış fiyatı; 19 TL ve 21 TL arasında değişiyor. Wee Baby’nin renkli pipetli bardaklarının yanı sıra, diğer ürünleriyle ilgili daha detaylı bilgi için www.weebaby.com.tr adresli web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

False