GeriEtkinlikler Pink Floyd’un kurucusu İstanbul'a geliyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Pink Floyd’un kurucusu İstanbul'a geliyor

Pink Floyd’un kurucusu İstanbul'a geliyor

Roger Waters, ''The Wall'' turnesi kapsamında İTÜ Arena'da!

Efsanevi grup Pink Floyd'la ünlenen İngiltereli müzisyen Roger Waters konser için İstanbul'a geliyor. Waters, Gezi Parkı göstericilerine destek vermek için Facebook sayfasından destek mesajı yayınlamıştı.

7 sene sonra bir kez daha "The Wall" turnesi kapsamında İstanbul'a gelen Roger Waters, 3 Ağustos 2013'te ITÜ Arena’da sahne alacak. Konserde, sosyal, politik ve bireysel anlamda kitleleri etki altında bırakması açısından müzik tarihinin belki de en önemli albümü olan The Wall, dev bir prodüksiyon ve muhteşem bir görsel şov eşliğinde baştan sona çalınacak.

Waters, daha önce 2006'da geldiği "The Dark Side Of the Moon" turnesiyle İstanbul’da 17 bin kişilik muhteşem hayran kitlesiyle o yazın en unutulmaz konserine imza atmıştı.

Dünyaca ünlü Billboard dergisi ve ayrıca Avrupalı organizatörler tarafından Uluslararası müzik konferansınca 2012'nin en iyi turu seçilen "The Wall", şimdiye kadar gerçekleştirilen 192 konserle, bilet satışlarından 380 milyon dolar elde etti ve 28 ülkede 3,3 milyon kişiye ulaştı. 2012'nin en çok hasılat yapan turnesi oldu.

Biletix

False