GeriAlışveriş Pierre Fabre Dermatoloji’den ''Dexeryl Cream''
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Pierre Fabre Dermatoloji’den ''Dexeryl Cream''

Pierre Fabre Dermatoloji’den ''Dexeryl Cream''

Cildiniz pul pul dökülmesin!

Hormonal değişiklikler, mevsim değişiklikleri ya da ani ısı değişiklikleri cilt kuruluğuna neden olabilir. Cilt kuruluğu herkeste görülebilir. Dexeryl krem, cildin pul pul dökülmesini engelliyor ve cildi nemlendiriyor.

Yoğun tempoda çalışan, ayakları gün boyu kapalı ayakkabı ve bot içerisinde kalan kişilerde kaşıntı, pişik ve topuk çatlakları oluşabilir. Ayaklarda oluşan, pul pul olmuş, nasırlaşmış ve sertleşmiş dokuyu yumuşatmaya, ayak cildinin sağlığını korumaya yardımcı olan bir ürün seçmek çok önemli.

Elinizin altında bulunması gereken krem

Cildin korunmasına yardımcı olan Dexeryl krem, cilt kuruluğuna bağlı belirtiler ve semptomlarda (kserozis) özellikle farklı dermatozlarda da (atopik dermatit, iktiyozis) çok etkili. Dexeryl krem içeriğinden dolayı cilt kuruluğuna bağlı durumlarda oluşan semptom ve belirtilerin hafiflemesine yardım eder. Filmojen etkisi, vazelin ve parafin tarafından sağlanır. Bu etki fiziksel olarak buharlaşmayı azaltır ve böylece su kaybının önlenmesine yardımcı olur. Ciltte dış saldırılar karşısında bariyer etkisi yaratır. Gliserolün nemlendirici etkisinin de katkısıyla, cildin nem dengesinin oluşmasına yardımcı olur. Dexeryl Cream aynı zamanda tahrişlerin sınırlanmasına ve önlenmesine yardımcı olur.

False