GeriAlışveriş Philips dişliklerle bebekleriniz daha huzurlu
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Philips dişliklerle bebekleriniz daha huzurlu

Philips dişliklerle bebekleriniz daha huzurlu
Abone Olgoogle-news

Philips AVENT dişlikler bebeğinizin diş çıkarma acısını azaltıyor.

Philips, AVENT BPA ve ftalat içermeyen dişlik serisi ile bebeğinizin diş çıkarma döneminde hassaslaşan damağına masaj yaparak bu süreci kolaylaştırıyor.

Ön, orta ve arka dişler için ayrı üretilen Philips AVENT dişlikler bebeğinizin diş çıkarma acısını azaltıyor. Çiğnenebilecek dokuya sahip olan ve renkli tasarımlarıyla bebeklerin eğlenmesini de sağlayan dişlikler BPA ve ftalat içermiyor. Balık şeklindeki dişlikler bebeğinizin doğal damak, diş ve diş eti gelişimini de destekliyor.

Ön dişler için birinci aşama dişlik, bebeğinizin dişlerini kaşıyabileceği çiğnenebilen bir dokuya sahip. Buzdolabında tutulduktan sonra bebeğinizin damağını soğutma imkanı veren orta dişler için ikinci aşama ve arka dişler için üçüncü aşama dişlikler aynı zamanda bebeğinize masaj yaparak diş çıkarma dönemini rahat geçirmesini sağlar.

Philips AVENT'in balık şeklindeki renkli ve oynamaya da teşvik eden, BPA ve ftalat içermeyen dişlikler bebeğinizin diş ağrısını azaltarak daha rahat bir dönem geçirmesine yardımcı oluyor.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle