GeriEtkinlikler Pespembe bir kara komedi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Pespembe bir kara komedi

Pespembe bir kara komedi

Kurtuluş Son Durak

Yönetmenliğini Yusuf Pirhasan’ın yaptığı, senaryosunu Barış Pirhasan’ın yazdığı, başrollerinde Belçim Bilgin, Demet Akbağ, Nihal Yalçın, Asuman Dabak, Ayten Soykök, Damla Sönmez, Yavuz Bingöl, Ahmet Mümtaz Taylan, Mete Horozoğlu gibi değerli oyuncların yer aldığı “Kurtuluş Son Durak” 06 Ocak 2012’de vizyona girdi.

Sıradan bir mahallenin, sıradan kadınları hiç bu kadar kışkırtıcı olmamıştı! Mahalleye yeni taşınan psikolog Eylem’e (Belçim Bilgin), terk edilmesinin acısını unutturmak amacıyla bir bir kapısını çalan kadınlar için, artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak! Elbettte onlara dünyayı dar eden erkekler için de!

Pespembe bir kara komedi

Hayatını yatalak babasına adamış Vartanuş (Demet Akbağ), mafya babası sevgilisinin metresliğinden, eşi olmaya asla geçemeyeceğini anlayan Goncagül (Nihal Yalçın), çocuklarına ilişmediği sürece günlük koca dayaklarına alışmış Gülnur (Ayten Soykök) ve annesinin yediği her tokadı kendi ruhuna da yiyen kızı Tülay (Damla Sönmez), hayatı pembe görmeye çalışan kuaför Füsun (Asuman Dabak). Tüm bu kadınlar önce Eylem’i, sonra birer birer kendilerini ve belki de ülkedeki tüm kadınları Kurtuluş Son Durak’ta buluşturacaklar!

Kahramanlarımızın tek sarsılmaz ilkesi “Biz her türlü şiddete karşıyız!” Provakatif, fantastik ve pespembe bir kara komedi

False