GeriEtkinlikler Pegasus kart alana uçak bileti hediye
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Pegasus kart alana uçak bileti hediye

Pegasus kart alana uçak bileti hediye

Pegasus Kart alanlar diledikleri yere uçma fırsatı buluyor.

Pegasus Kart alanlar 25 Mayıs’a kadar Pegasus Kart’la 6 ay boyunca harcama sözü vererek Pegasus Havayolları'nın uçtuğu tüm noktalara hediye uçak bileti kazanıyor!

Pegasus Hava Yolları ve HSBC Bank , 26 Mart – 15 Mayıs 2012 tarihleri arasında Pegasus Kart alanlara dilediklere yere uçma fırsatı sunuyor! 15 Mayıs’a kadar HSBC'den Pegasus Kart ve Pegasus Üniversiteli asıl kart alacak ve 25 Mayıs’a kadar da 6 ay boyunca  harcama sözü verecek misafirlerine, tek yön uçak bileti hediye ediyor.

Tek yön uçak biletlerini 31 Mayıs 2012 tarihine kadar Pegasus Kart sahipleri, 15 Haziran 2012'ye kadar Pegasus Havayolları’nın 51 noktada gerçekleştirdiği yurt içi ve yurt dışı seferleri arasından diledikleri noktaya uçabilecekler.

Kampanyaya katılmak isteyenler ayrıca; HSBC Bank şubeleri, HSBC Bank Telefon bankacılığı (444 0 111) Pegasus Kart başvurusunda bulunabilirler Müşteriler Pegasus Kartlarının ulaşmasının ardından 444 0 111'i arayıp harcama sözüne dahil olabilirler. Harcama sözünün verilmesi durumunda, kampanya şifresi 3 iş günü içerisinde Pegasus tarafından SMS ile gönderilecek.

Kampanya, 20-24 Nisan ve 27 Nisan-1 Mayıs dönemini kapsamazken, diğer tüm uçuşlarda kontenjan ve sınıf ayrımı olmaksızın geçerli olacak. Pegasus Kart ve Pegasus Üniversiteli Kart başvurusu yapmak için 15 Mayıs 2012, harcama sözü vermek için de 25 Mayıs 2012, son tarihler!

www.flypgs.com

www.advantage.com.tr

False