GeriAlışveriş Pediped’den Sezona Özel Kampanya!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Pediped’den Sezona Özel Kampanya!

Pediped’den Sezona Özel Kampanya!

İlk adımlar 'Pediped' ile daha değerli!

Çocuklarının ayaklarını düşünen aileler Pediped™ çocuk ayakkabıları ile sezon sonuna kadar % 40'a varan özel indirimli günlerle dilediğince alışveriş yapma imkanı buluyor!

Dünyadan sonra Türkiye’de de çocuk ayakkabısında en çok satan marka Pediped sezona özel % 40 varan indirim uyguluyor. Dünyaca ünlü starların çocukları için güvenle kullandığı Pediped ayakkabılar çok özel fırsatlarla Tüm Joker, Kapbula Bebek, e-bebek, Kids Walk Caddebostan, Jujube İstinye Park, Karamela Karum Ankara, Palladium Pieds mağazalarında satışa sunuluyor.

İlk adım ve sonrası ayakkabılarını üreten Pediped™, çocukların hassas ayakları için çıplak ayağa en yakın alternatif olarak tasarlıyor. Pediped™, çocukların tabanlarının geliştiği dönemde, ayaklarının doğal gelişimi için gerekli olan optimum destek ve korumayı sağlarken, ilk emeklediği günden ilk adımına ve sonrasına kadar rahatlıkla kullanılabilinecek ayakkabılar üretiyor.

Jessica Alba'dan Halle Berry'e dünyaca ünlü birçok star, çocuklarının ayak sağlığını düşünerek Pediped'ın ayakkabılarını tercih ediyor. Pediped, çocukların ayak tabanlarının geliştiği dönemde, doğal gelişimini desteklemek için ilk emeklediği günden itibaren rahatlıkla kullanılabilinecekleri ayakkabılar üretiyor. Yumuşak tabanlı Pediped'ler; tabanlarındaki çift dolgu ile minik ayaklara ekstra koruma sağlıyor.

Pediped’in grubunun birbirinden şık modellerini Tüm Joker, Kapbula Bebek, e-bebek, Kids Walk Caddebostan, Jujube İstinye Park, Karamela Karum Ankara, Palladium Pieds mağazalarında bulabilirsiniz.

False