GeriAlışveriş Payless Yeni Ürünlerle Türkiye’de!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Payless Yeni Ürünlerle Türkiye’de!

Payless Yeni Ürünlerle Türkiye’de!

Her tarza uygun ürünler Payless'te!

Moda haftasında görücüye çıkmış ve sizlere kendi tarzınızı ifade etme özgürlüğü sunan bu ayakkabılar artık Türkiye’de…

Amerika’nın en büyük uzmanlaşmış aile ayakkabı zinciri olan Payless ShoeSource, Lela Rose, Christian Siriano ve Isabel Toledo gibi ünlü tasarımcıların eseri olan özel etiketli koleksiyonları, uygun fiyatlarla Türk tüketicisinin ayağına getiriyor.

Dünyada 50 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteren ve bugün 4.500 mağazanın üzerinde güçlü bir satış ağına sahip olan Payless ShoeSource’un Türkiye’deki ilk mağazası 16 Şubat Çarşamba günü Cevahir Alışveriş Merkezi’nde açıldı. İkinci mağazayı 26 Şubat Cumartesi günü Optimum Alışveriş Merkezi’nde açmaya hazırlanan Payless ShoeSource, yılın ikinci yarısında İstanbul’da beş mağaza daha açmayı planlıyor.

Dünyaca ünlü markaları Türkiye’ye getiren Shaya Mağazacılık A.Ş. tarafından açılan Payless ShoeSource mağazalarında tüketiciler, en ekonomik fiyatlarla tasarım ve son moda ayakkabılara sahip olabilecekler.

Payless’te Herkese Göre Bir Ayakkabı Var

Payless ShoeSource, tüketicilerin kendi tarz ve ihtiyaçlarına uygun ürünleri bulabilmesini kolaylaştırmak ve en yeni trendleri sergilemek üzere iyi bilinen markaları sunma hedefiyle bir Marka Dünyası stratejisi sunmaktadır. Türk tüketicilere sunulacak ürünler arasında; ekoseli babetler, göz alıcı süslemelere sahip bez ayakkabılar, postacı çantaları, ekoseli el çantaları, Western tarzı çizmeler, desenli takunyalar ve espadriller yer alıyor. Payless ShoeSource’un herkese ve her zevke hitap eden ayakkabıları çok uygun fiyatlarla satışa sunuluyor.Kadın, erkek ve çocuk koleksiyonları içinde yarattığı marka çeşitliliğinin yanı sıra Payless ShoeSource, ünlü tasarımcıların Payless’e özel tasarladıkları koleksiyonlar, Airwalk®, Zoe&Zac, Montego Bay Club, Above the Rim, Lower East Side ve Smartfit® gibi tanınan markalar ve karakter temalı çocuk koleksiyonlarını da Türkiye’ye getiriyor.

Payless ShoeSource mağazalarında sayısız markanın yanı sıra ünlü New York’lu moda tasarımcısı Lela Rose tarafından tasarlanan ‘Lela Rose for Payless’, Project Runway’i kazananan modeller vardır… Christian Siriano tarafından hazırlanan ‘Christian Siriano for Payless’ ve tasarımları ABD First Lady’si Michelle Obama tarafından giyilen Isabel Toledo tarafından hazırlanan ‘Isabel Toledo for Payless’ etiketlerini taşıyan Payless ShoeSource Tasarımcı Koleksiyonları da beğeniye sunuluyor. Amerika’da en çok satılan tasarımcı etiketli ayakkabılardan oluşan orijinal koleksiyonları, New York Moda Haftası’nda sergilendikten hemen sonra uygun fiyatlarla Payless ShoeSource mağazalarında satışa sunuluyor.

Isabel Toledo: Michelle Obama’nın modacısı

“Ayakkabılara hayat verirken ilham noktam, gündelik yaşamda rahatça giyilebilen, çok kullanışlı fakat aynı zamanda da cesur moda esintileri taşıyan tasarımlar oluşturmak...”Kübalı moda tasarımcısı Isabel Toledo, Moda Teknolojisi Enstitüsü ve Parson Tasarım Okulu’na devam etti. Fakat gerçek moda eğitimini, Metropolitan Sanat Müzesi’nde Diana Vreeland’ın yanında staj yaptığı sırada aldı. New York Times gazetesi tarafından ‘kült figür’, Vogue tarafından ‘önemli saf bir yetenek’ ve Women’s Wear Daily tarafından da ‘100 Tasarımcı’dan biri olarak tanımlanan Toledo, tasarladığı kıyafetlerle gerçek bir efsane oldu. First Lady'lerden sinema yıldızlarına kadar herkes tarafından tercih edilen bir modacı olan Toledo, ABD First Lady’si Michelle Obama için tasarladığı ‘Limon ağacı’ gündüz kıyafetiyle dünya çapında sükse yaptı. Payless ShoeSource, Isabel Toledo tarafından tasarlanan ayakkabı ve aksesuar koleksiyonunu şimdi Türk tüketicileriyle buluşturuyor.

Christian Siriano: Podyumu hayal ediyor, yıldızları giydiriyor…

“Podyumları hayal ederek tasarlıyorum ve bu çarpıcı parçaları herkesin giyebileceği bir tarza dönüştürüyorum.”2008 yılında yalnızca 24 yaşındayken, Project Runway’i (Bir grup kadın ve erkek moda tasarımcısının Parsons School of Design'da bir atölyeye kapanıp çeşitli projeler geliştirip, verilen problemleri çözmeye çalıştıkları bir TV yarışma programı), kazandığından bu yana, New York Fashion Week’te 6 farklı koleksiyonu gösterildi. Hollywood’un en büyük isimlerini giydirdi, dünyadaki en büyük mağazalarda ve butiklerde tasarımları satıldı. Genç bir stajyer olarak ünlü modacılar Alexander McQueen ve Vivienne Westwood’un yanında perspektifini genişletti ve tasarımlarına yeni bir soluk kazandırdı. Christian Siriano imzalı ayakkabıları da Payless ShoeSource mağazalarında bulabilirsiniz

Lela Rose: Dünyaca ünlü bir trendsetter

“Benim tasarım felsefem, gündelik lüks ve inceliği taşıyan, el yapımı giysiler aracılığıyla güzelliği yaratmaktır.” Lela Rose'un koleksiyonları, klasik kesim üzerine ilginç detaylarla zenginleştirilmiş parçalardan oluşuyor. Ülke bazında bir trendsetter ünü kazanan Lela’nın hazır giyim ürünleri, ‘Lela Rose’ etiketiyle Amerika, Kanada, Fransa, İtalya, Rusya, Tayvan ve Japonya gibi uluslararası 70’den fazla mağazada satılıyor. O’nun tasarladığı ayakkabı ve aksesuar koleksiyonunu sadece Payless ShoeSource’ta bulabilirsiniz.

False