GeriAlışveriş Paşabahçe’den Heybeli Çay Seti
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Paşabahçe’den Heybeli Çay Seti

Paşabahçe’den Heybeli Çay Seti

Paşabahçe’den keyfin yeni tasarımı…

Paşabahçe’nin yepyeni çay seti Heybeli ile çay keyfi yeniden tasarlandı, şehrin keyfi bardaklara yansıdı. Heybeli çay seti şık ve zarif tasarımı ile göz zevkine hitap ettiği gibi Paşabahçe’nin kalitesi ve inceliğiyle içim zevkini de artırıyor.

Heybeli’nin tasarımında şıklığı ve sadeliği dışında öne çıkan bir diğer özellik ise; çay bardağının, çay tabağındaki yerine tam olarak oturması, bir başka deyişle kilitlenmesi. Bu özellik bardağın çay tabağından kayması olasılığını azaltarak kullanım kolaylığı sağlıyor.

6’lı Değil 4’lü Ambalaj

Heybeli çay setinin getirdiği bir başka yenilikse alışıldığı üzere 6’lı değil, 4’lü ambalajlarda satışa sunulması. Bu yenilikçi ve farklı bakış açısı, dörtlü ambalajın çok daha pratik ve ihtiyaca yönelik olması nedeniyle ortaya çıktı.

Ambalajı Behiç Ak’ın Desenleriyle Süslü

Heybeli’nin ambalajındaki tek yenilik bu değil. Ürünün ambalajı ünlü karikatürist Behiç Ak’ın birbirinden güzel desenleriyle süslendi. Behiç Ak’ın özel olarak çizdiği bu desenler, ürünün ambalajına eğlence ve estetik katıyor. Bu sayede Heybeli çay seti hoş ve farklı bir hediye olma özelliği kazanıyor.

Heybeli çay seti zarif tasarımı, kalitesi ve tasarımından ambalajına kadar getirdiği yeniliklerle çay keyfini yeniden tanımlıyor.

www.pasabahce.com.tr

www.facebook.com/pasabahce

   

Paşabahçe’den Heybeli Çay Seti
   

False