GeriAlışveriş Park Yatağınız Graco'dan!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Park Yatağınız Graco'dan!

Park Yatağınız Graco'dan!

Contour Prestige yatak ile bebekler daha rahat!

Ailelere keyifli seyahatler ve eğlenceler sunarken, bebekler içinde daha sağlıklı uyku imkanı sağlıyor.

Bebeğinizin sağlıklı büyümesi ve gelişmesi için kaliteli bir uyku çok önemlidir. Bebeğinizin hem evde hem de seyahatlerde huzurlu uyuması, mutlu uyanması ve oyunlar oynayarak kendini geliştirmesini istiyorsanız Graco Contour Prestige park yatağı tam bebeğinize göre…

Graco Contour Prestige park yatağının bütün parçaları demonte olduğu için kolayca kurulur, pratik bir şekilde katlanır ve tekerlekleri sayesinde her yere rahatça taşınabilir. Portatif olması kolayca katlanıp çantası içinde saklanabilmesini sağlar.

Graco Contour Prestige park yatağı 10.3 kg ağırlığında olup, 104x73x91 cmdir. Ölçüleri ve katlanabilir olma özelliğiyle seyahatlerinizde de size büyük rahatlık sağlar. Graco Contour Prestige park yatağında ayrı bir bölüm olan alt değiştirme bölümü ve ebeveyn tablası bebeğinizin bakımı sırasında bir annenin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmesi düşünülerek tasarlanmıştır.

Yatağın alt bölümünde bulunan fermuarla kapanabilen dört raf bebeğinizin kıyafetleri için depolama alanı sunar. Çeşitli doğa sesleri ve klasik müzik parçalarının bulunduğu müzik kutusu ve kurulabilir oyuncaklı dönencesi bebeğinizin keyifli vakit geçirmesini sağlarken, gece lambası ve beşik minderindeki titreşimler ise rahatlayarak huzurlu bir şekilde uykuya dalmasını kolaylaştırır.

Birlik bünyesindeki Birlik Çocuk Gereçleri A.Ş. tarafından getirilen Graco Contour Prestige park yatağı hem evde hem de seyahatlerinizde bebeğinizin uyku konforunu sağlarken oyunlar oynayarak kendisini geliştirmesine yardımcı olacak. Bebeğinizin sağlıklı büyümesini ve gelişmesini istiyorsanız Graco Contour Prestige park yatağına tüm seçkin bebek mağazalarından ulaşabilirsiniz.

False