GeriAlışveriş “Paranızı Geri Ödüyoruz”
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

“Paranızı Geri Ödüyoruz”

“Paranızı Geri Ödüyoruz”

“Bebeğiniz için yaptığınız tüm harcamaları size geri ödüyoruz.”

Türkiye’nin en büyük anne-bebek ürünleri alışveriş platformu ebebek; Bebeveyn Kulübü ile ailelere özel uygulamalarına bir yenisini daha ekledi. Yeni üye kazandırdıkça, yapılan alışverişlerden ekstra para puan kazanan kulüp üyeleri, bu uygulama kapsamında biriktirdikleri puanları diledikleri gibi harcayabiliyorlar.

Anne ve bebeğin ihtiyaçlarıyla ilgili sahip olduğu bilgi ve uzmanlığını “Bebeveyn Kulübü” girişimi ile bir kez daha kanıtlayan ebebek, kulübe üye olarak kazandırılan kişilerin alışveriş yapması sonucunda, üye yapan kişinin kartına yüklenen para puanlar ile sürekli biriktiren ve kazanan aileler yaratıyor.

Sisteme kayıtlı ailelerin üye yaptığı kişiler fazlalaştıkça ve üye yapılan kişinin yeni üye kazandırmasıyla da para puan kazandıran, diledikleri zaman puanlarını nakit olarak temin edebilecekleri bir platform sunan ebebek, bu proje ile Bebeyevn’lere daha yakından dokunmayı hedefliyor. Üye olan kişiye, kendi alışveriş miktarının %5’ini para puan olarak aktaran uygulama, çok tutacağa benziyor.

Bebek perakendeciliğinde fiyat savaşını da durdurmayı hedefleyen bu yepyeni uygulama, bebeğinin ihtiyaçlarını karşılamak isteyen ailelere ekonomik bir fırsat sunuyor. Birlikte daha çok kazanan bir aile zinciri yaratan ebebek, yalnızca referans sistemiyle üyelik kabul ediyor. Uygulamayı bir ağaca benzeten Ebebek Genel Müdürü Halil Erdoğmuş, üyelik yoluyla ailelerin puan biriktirme sisteminden yararlanabileceklerini ve üye kazandırdıkça kendi bütçelerine de katkıda bulunacaklarını belirtiyor.

1 puan karşılığının 1 TL’ye geldiği uygulamaya üye kazandırmak için sevdiklerinizin cep telefonu, e-posta adresi ve doğum tarihini sisteme kaydetmeniz yeterli oluyor.

*Mama ve bez alımları da dahil, tüm ürün grupları puan biriktirme yöntemine tabi tutulmaktadır.

Ebebek Hakkında:

Dünya çapında az rastlanan bir iş modelini (Click to Brick) benimseyerek, ilk olarak 2001 yılında e-ticaret sitesi ile başladığı hizmet anlayışını, 2005 yılı başında fiziki mağazacılığa taşıyan Ebebek; İstanbul Çamlıca, Kızıltoprak, Maslak, Forum İstanbul AVM, İstanbul Torium AVM, İstanbul Palladium AVM, İstanbul Viaport AVM, Ankara, İzmir, İzmit, Gaziantep, Antalya, Balıkesir, Bursa, Gebze ve Adana’daki mağazalarında anne-babalara hizmet vermeye devam ediyor.

Ebebek; bebek elbiseleri, oyuncaklar, beslenme ürünleri, mama sandalyesi ve yürüteç, oto koltuğu, bebek arabası, hijyen malzemeleri ve hamile kıyafetleri gibi bebeklerin ve annelerin her ihtiyacını karşılayan kapsamlı ürün portföyüyle ailelerin vazgeçilmez dostu olmayı sürdürüyor.

Ayrıntılı Bilgi için Tıklayın!

Tel: 0216 325 11 11 

False