GeriEtkinlikler Pantene’den şampuan devrimi!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Pantene’den şampuan devrimi!

Pantene’den şampuan devrimi!

Pantene, tüm serilerinin formülüne eklediği Pro-V Besin Takviyesi (Pro-V Nutrient Blends™) ile saçın ihtiyacı olan besin takviyesini yaparak yüzde 100 daha güçlü ve daha sağlıklı saçlara kavuşmayı sağlıyor!

Güçlü ve sağlıklı bir vücut için doğru besinlere ihtiyaç duyulduğu gibi saç da en iyi halini korumak için besin takviyesine ihtiyaç duyuyor. Pantene son yılların en büyük şampuan inovasyonunu gerçekleştirerek geliştirdiği ve tüm serilerinin formülüne eklediği Pantene Pro-V Besin Takviyesi (Pro-V Nutrient Blends™) ile şimdi tam olarak bunu sağlıyor. Her yıkamada saçtaki besinlerin kaybolmasına yol açan sıradan şampuanların aksine Pantene, Pro-V Besin Takviyesi ile oluşturulan, 3ü1 arada şampuan ile saçı arındırırken aynı zamanda besin takviyesi yapıyor ve yüzde 100 daha güçlü ve daha sağlıklı saçlara kavuşulmasını sağlıyor.

Dünyanın bir numaralı saç bakım markası Pantene’in Pro-V Besin Takviyesi ile yenilenen formülü, saça ihtiyacı olan besinleri geri vererek kadınların saç bakım rutininde yeni bir dönem başlatıyor.

HIZLI VE ETKİLİ ÇÖZÜM

Saç bakım ürün yelpazesini daha da genişleten Pantene, saçın ihtiyacı olan şampuan, saç kremi ve bakım kürü etkisini de tek bir üründe, YENİ 3ü1 Arada Şampuan ile tüketicilerle buluşturuyor. Günümüzde kadınların en büyük ihtiyaçlarından biri olan hızlı ve etkili saç bakım çözümünü tüketicilere sunan Pantene, bu inovasyon ile beraber, tek bir hamlede güçlü ve sağlıklı görünen saçlara sahip olmak için şampuan, saç kremi ve bakım kürü etkisini bir araya getiren 3ü1 Arada Şampuan ile de saç bakımda çığır açmaya hazırlanıyor.

Pantene’den şampuan devrimi

14 GÜNDE PANTENE SAÇI DÖNÜŞÜMÜ’NE SEN DE KATIL!

Haftada 3 gün düzenli kullanım ile 14 günde saçların %100 daha güçlü ve sağlıklı bir görünüme kavuşturan Yeni Pantene şampuan ekstra güç sağlarken, Pantene Saç Bakım Kremi, bu faydalara ek olarak gözle görülür güçlü ve sağlıklı saçları ağırlaştırmadan bakım yapmaya yardımcı oluyor.

Pantene Türkiye Marka Elçisi Neslihan Atagül Doğulu; “Çekimlerle yoğun geçen kış döneminin ardından saçlarımın yaza girmeden tam da ihtiyacı olan bakım Pantene’in yeni şampuan ve saç bakım kremi serileri ile mümkün! Üstelik 3’ü 1 arada şampuan sayesinde hem aradığım besin takviyesini hem de hızlı etkiyi bir arada buldum. Saçınızdaki gözle görülür etki için sadece 14 günde Pantene saçı dönüşümüne siz de katılın. Yüzde 100 daha güçlü ve daha sağlıklı görünen saçlar için benim tavsiyem yeni Pantene şampuan ve saç bakım kremleri” dedi.

False