GeriAlışveriş Pandora, yeni yılda sevgiyi anlatmanın en güzel yolunu sunuyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Pandora, yeni yılda sevgiyi anlatmanın en güzel yolunu sunuyor

Pandora, yeni yılda sevgiyi anlatmanın en güzel yolunu sunuyor

Modern tasarımları ve ışıltılı taşları ile yenilenen Pandora, yeni yıl yaklaşırken sevgiyi anlatmanın en güzel yolunu sunuyor. Stilini dilediğin gibi ifade edebileceğin ve sevdiklerine hediye edebileceğin özel parçalar, içindeki nostaljiyi ve sihri harekete geçiriyor.

Işıltılı kristaller ve ikonik gece mavisi tonlarının başrolde olduğu Pandora koleksiyonu ile gökyüzünün yaydığı enerjiyi stiline taşı. Kuzey Işıkları’ndan ilham alan yeni koleksiyonda, kuyruklu yıldız sembolü ile elde tamamlanmış sallantılı charm’lar ve göz alıcı düğme küpeler dikkat çekiyor.

PANDORA İLE IŞILDA

Pandora’nın yeni koleksiyonunda ışıltılı mücevherler, modern geometrik şekillerde yeniden yorumlanıyor, zamansız bir hediye alternatifi oluşturuyor. Koleksiyonda, çoklu olarak kullanılabilen kolye, yüzük ve gösterişli bileklikler stiline zarif bir dokunuş katıyor. Özel taşlarla süslü Pandora Rose mücevherlerle her an partiye hazırsın!

STİLİNİ GÖKLERE TAŞI

Gökyüzünün gizemi Pandora’da çözülüyor. Seni sen yapan burç sembolleri, cesareti simgeleyen melek kanatları ve ışıltılı yıldız motiflerinden oluşan yeni koleksiyon kişiliğini stiline yansıtıyor. Sıradışı bir görünüm için Pandora küpeleri ister tekli ister ikili kullan.

Koleksiyondan özel parçaları sevdiklerine hediye ederek, onlara ne kadar değerli olduklarını göster!

False