GeriAlışveriş Pandora ile ışıltınızı yansıtın!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Pandora ile ışıltınızı yansıtın!

Pandora ile ışıltınızı yansıtın!
Abone Olgoogle-news

Stilinizi seçtiğiniz sembol ve rakamlarla tamamlayın.

Pandora yeni sezonda derin anlamlar; kelimelere ihtiyaç duymaksızın, semboller ve rakamlarla anlatılıyor.

Bu sezon Pandora mücevherleri varlık ve stilin hikâyesini anlatıyor. Derin anlamlar, kelimelere ihtiyaç duymaksızın, semboller ve rakamlarla anlatılıyor. Modern ve minimalist bir görünüm Pandora’nın yeni serisindeki semboller ve rakamlarla ortaya çıkıyor.

Yeni sezona özel hazırlanan 14 k pembe altından kübik zirkon taşlı Charm’lar, eşsiz renkleriyle bileziklere vintage bir görünüm kazandırıyor. Anahtar Charm’ı varlığın, aşkın ve sağlığın kapılarını açarken pembe altının sıcaklığıyla ışıldıyor. Pırıltılı kübik zirkon ve oksidize saf gümüş ile süslenen rakam Charm’larla doğum günü, yıl dönümü ya da elde edilen bir başarı gibi hayattaki unutulmaz anlarınıza vurgu yapabilir ya da uğurlu sayınızı size şans getirmesi için üzerinizde taşıyabilirsiniz.

Mikro set kübik zirkon ile süslenen yeni sezonun sembol ve rakamları stilinizin kalıcı bir parçası olmaya aday.

Zincir bilezikleri bir arada kullanarak görünümlerini kişiselleştirebilir ya da seçtiğiniz bilezik ve kolyelerinize umutlarınızı, rüyalarınızı ve arzularınızı yansıtan semboller ekleyebilirsiniz. Trendleri yansıtan bir stil sahibi olmak, geçmiş hatıraları canlı tutmak ya da hayatın yeni ve değerli anlarını unutulmaz kılmak için Pandora’nın sizin için tasarladığı yeni sezon koleksiyonundaki farklı malzemeleri bir arada kullanabilirsiniz.

False