GeriEtkinlikler Othello’nun Delisi MSM’de!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Othello’nun Delisi MSM’de!

Othello’nun Delisi MSM’de!

Oyunu kaçıranlara müjde!

İlk gösterimiyle büyük ilgi toplayan Othello’nun Delisi, kaçıranlar ve bir kez daha izlemek isteyenler için bu kez Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde!

Kemal Oruç’un yazıp yönettiği ve seyirciyi hem kahkahaya boğacak hem de derin derin düşündürecek olan oyun, 8 Şubat Salı günü, saat 20:00’de izleyicisiyle buluşacak.

Oyuncu kadrosunu, Drama Kumpanya Tiyatro Atölyesi'nin eğitmenleri ve oyuncularının oluşturduğu oyunun biletleri, Kadıköy Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nden temin edilebilir.

Othello’nun Delisi MSM’de

Othello’nun Delisi MSM’de

Oyunun Konusu

Hakan, genç ve başarısız bir yazardır. Bir cinayet haberini yazmak için Kıbrıs'a inceleme yapmaya giden Hakan burada çok ilginç bir hikayesi olan Deli'yle karşılaşır ve hayat hikayesini romanlaştırmak için Deli'yi İstanbul'a getirir. Her popülaritenin paraya dönüştürüldüğü günümüzde, Deli, Hakan’ın yazılarıyla halkın ilgisini çeker ve satılmak üzere mafya tarafından kaçırılır. Medyaya pazarlanan Deli’nin gazetelerde haberleri çıkar ve şov programlarında reyting unsuru olarak kullanılır. Son olarak da büyük bir siyasi parti tarafından seçim maskotu olarak kullanılır. Hakan bu duruma bir son verebilmek için patronlarla yüzleşmeye karar verir.

Müjdat Gezen Sanat Merkezi

Tel: 0 216 449 59 52

dramakumpanya.com

False