GeriAlışveriş Orogold’un yeni mucizesi!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Orogold’un yeni mucizesi!

Orogold’un yeni mucizesi!

24K Kolajen & Havyar Maske, cilt sarkmasının önüne geçiyor.

Orogold’un yeni mucizesi “24K Kolajen & Havyar Maske” estetik operasyonlarına rakip olacak kadar iddialı! 24K altın, havyar ekstresi, kolajen ve aloenun birleşimi ile formüle edilen mucize maske; cildin doğal nem seviyesini dengelerken gerginleştiriyor ve cildin yeniden hacim kazanmasını sağlıyor.

Orogold'un “24K Kolajen & Havyar Maske”si yaşlanmakta olan ciltlerin doğal nem dengesini sağlarken aynı zamanda cildi gerginleştirir ve cildin yeniden hacim kazanmasına yardımcı olur. Estetik operasyonlara rakip olabilecek mucize maske; içinde bulunan 24K altın, havyar ekstresi, kolajen ve aloe sayesinde düzenli kullanıldığında genç ve taze görünümlü bir cilt kazandırıyor. Hücresel yenilenme sürecini hızlandırarak daha genç bir cilt görünümü sağlayan “24K Kolajen & Havyar Maske”; haftada bir kere, kuru ve temiz cilde uygulanıyor. Boyun çizgisini kapatana kadar sürülen bu maske, göz çevresini koruyacak şekilde uygulanıyor ve ciltte 10 dakika bekletilip duru suyla temizleniyor.

Orogold formülünde bulunan 24 ayar altın, dokuların kaybettiği elastikiyetin geri kazanılması, kolajen kaybının yavaşlatılması ve cilt sarkmasının önüne geçilmesinde büyük rol oynuyor. İçeriğindeki saf ve doğal malzemelerin yanında, sağlıklı cilt hücreleri yaratmak için bazal tabakanın hücresel gelişimini uyararak, ciltte sıkılaşma etkisi de yaratan Orogold ürünleri; birçok bayanın vazgeçemediği güzellik ürünleri arasında yerini alıyor.

Orogold ürünleri; Harvey Nichols (İstanbul – Ankara) ve Brandroom (Nişantaşı, Suadiye) mağazalarında Türk kadınlarıyla buluşuyor.
  

False