GeriAlışveriş Organik sertifikalı Florame ürünleri
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Organik sertifikalı Florame ürünleri

Organik sertifikalı Florame ürünleri

Cildiniz kaybettiği ışıltıyı kazanması için: Florame

Organik Sertifikalı Florame DermaStress ürünleriyle hem yaz aylarında deniz, kum ve güneşin yol açtığı hasarı önleyin hem de cildinizi yenileyerek sonbahara hazırlayın. 

Yumuşak eksfoliye edici krem

Yazın sıcaktan ve güneşten kuruyan, deniz ve kumla yıpranan ciltler için Florame Organik Sertifikalı Yumuşak Eksfoliye Edici Krem’i parmak uçlarınızla ıslak cildinize dairesel hareketlerle uygulayın. DermaStress Protection® bileşiminin eşsiz formülü anti-oksidan özellikleri ile cildinizi yaşlanma belirtilerine karşı korurken, suya temas ettiğinde oluşan yumuşacık ve hafif köpüğü ile cildinizi nazikçe temizler ve pürüzsüzleştirir. Organik Shea Yağı ile zenginleştirilmiş formülü cildinizin hidrolipidik tabakasını korurken cildinize ışıltı ve güzellik verir.

Yatıştırıcı maske

Cildinizin güneş ve sıcak havalar yüzünden kaybettiği nemi geri kazanması için Florame Yatıştırıcı Maske idealdir. Yoğun derecede nem kaybına uğramış ciltler için özel olarak formüle edilmiş DermaStress Yatıştırıcı Maske, kremsi yumuşak dokusu ile eşsiz bir bakım sağlar. İçeriğindeki Aloe Vera ve Şeftali özleri gibi nemlendirici bileşenler cildinizi yumuşatır. Yatıştırıcı Maske, ciltteki nem kaybının neden olduğu kırışıklıkları görünür şekilde azaltarak cildinizi yatıştırır ve yeniler.

Karma ciltler için dengeleyici aroma serum 

Sonbaharı taptaze ve canlanmış olarak karşılamak için Florame Organik Sertifikalı Dengeleyici Aroma Serum, karma ve yağlı ciltleri yeniden dengeler, aktif antiaging bileşenleri ile yaşlanma belirtilerine karşı korur. İçeriğindeki Fındık ve Jojoba Yağları sebum salgılanmasını düzenler, hidrolipidik katmanı korurken cilt yüzeyini pürüzsüzleştirir. Cildinizi yeniler, etkin bir şekilde koruyarak günden güne daha güçlü ve ışıltılı olmasını sağlar.

www.florame.com.tr

False