GeriAlışveriş Organik çiçek suyuyla ferahlayın!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Organik çiçek suyuyla ferahlayın!

Organik çiçek suyuyla ferahlayın!

Yaz sıcaklarında baharın tazeliğini cildinizde hissedin!

Florame Organik Sertifikalı Çiçek Suları ile yazın sıcaklarında cildinizde baharın tazeliğini hissedin. Florame Organik Çiçek Suları, hem hoş ve hafif bir kokuya sahip olmanızı hem de sıcak havalarda tazelenmenizi sağlar.

Organik tarımdan elde edilen aromatik bitkilerin buharla damıtılmasından elde edilen % 100 organik ve sertifikalı Florame Çiçek Suları (Hidrolat) suda çözünen aromatik moleküller ve iz elementlerle doludur. Özellikleri, esansiyel yağların özelliklerine benzer. Hassas ciltli kişiler ve çocuklar tarafından kullanılabilecek şekilde uyarlanan Florame Organik Çiçek Sularını, cildinizi temizlemek için tonik olarak da kullanabilirsiniz.

Organik Çiçek Suyu - Gül 200 ml

Güzel kokusu, tazeleyici ve sıkılaştırıcı özelliklerinden dolayı en çok tercih edilen çiçek suyudur. Kuru ve hassas ciltleri yumuşatır, nemlendirir. Yağlı ciltler için arındırıcıdır. Etkili bir cilt bakımının tamamlayıcısıdır. Tüm cilt tipleri için uygun bir bakım ürünüdür.

Organik Çiçek Suyu - Lavanta 200 ml

Arındırıcı özelliğe sahip lavanta suyu yağlı ciltlerde dengeyi sağlar. Saç derisini temizler ve saç köklerini güçlendirir. Etkili bir cilt bakımının tamamlayıcısıdır.

Organik Çiçek Suyu - Portakal Çiçeği 200 ml

Organik Portakal Çiçeği Suyu tüm cilt tipleri için uygundur, cildinizi nemlendirir, tazeler ve yatıştırır. Cildinizi yeniler, yağ dengesini sağlar, rahatlatır.

Organik Çiçek Suyu - Ölmezçiçek 200 ml

Toplandıktan sonra bile ölmeyen çiçeklerinden esinlenerek Ölmezçiçek adını alan bu bitkiden elde edilen çiçek suyu, yatıştırıcı ve yenileyici özelliği ile bilinir. Hassas ciltleri yumuşatır. Sıkılaştırıcı ve yenileyici özelliği sayesinde hassas ciltler için ideal bir bakım ürünüdür. 

False