GeriAlışveriş Olay Skin Comfort serisiyle kuru ciltler tarih oluyor!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Olay Skin Comfort serisiyle kuru ciltler tarih oluyor!

Olay Skin Comfort serisiyle kuru ciltler tarih oluyor!
Abone Olgoogle-news

Cildinize yaz tazeliği!

Olay Skin Comfot serisi, nem isteyen, taze ve ışıltılı bir görünüme ihtiyaç duyan kuru ciltler için vazgeçilmez olacak. Olay’ın suyla aktive olan ilk serisi, cildinizi mükemmel bir şekilde temizlerken sağlıklı, ipkesi pürüzsüzlük ve yumuşaklık kazandırır.

Sürekli stres hali, yoğun çalışma temposu, uykusuzluk, ilerleyen yaş, başta güneş olmak üzere çevresel faktörler, yeterli su içilmemesi, aşırı sıcak ya da aşırı soğuk gibi birçok etken, cildimizde kuruluğa neden olabilir. Kuru cilt, gergin ve mattır; ince çizgiler kolayca görünür ve cilt, dış uyaranlara karşı hassastır. Eğer zamanında önlem alınmazsa, ilerleyen dönemlerde cilt matlaşır ve erken yaşta ciltte kırışıklıklar oluşmaya başlar. Bu nedenle, kuru cilt temizliği oldukça önemlidir ve özel bir temizleyici seri tercih edilmelidir.
Kadınların cilt ihtiyaçlarını anlayarak onlara çözüm önerileri sunan dünya kadınlarının cilt bakım uzmanı OLAY, kuru ciltler için geliştirdiği özel serisi SKIN COMFORT’u kadınların beğenisine sundu. Suyla aktive olan OLAY’in ilk temizleme serisi SKIN COMFORT; tonik, temizleme sütü ve yüz yıkama jeli olmak üzere üç üründen oluşuyor. 

Kuru cildiniz için derinlemesine temizlikten daha fazlası!

Sağlıklı, taze ve ışıltılı bir cilt istiyorsanız öncelikle maksimum düzeyde bir nemlendirme sağlamalısınız. OLAY Skin Comfort Tonik, içeriğindeki OLAY’ın eşsiz cilt rahatlatıcı formülü sayesinde cildinizin nem dengesini sağlar, cildinizi mükemmel temizleyerek ferahlatır ve nemlendirici bakıma hazırlar. 

Cilt tipiniz kuruysa hem makyaj sonrası hem de günlük cilt temizliğinize dikkat etmeniz gerekir. OLAY Skin Comfort Yüz Temizleme Sütü ve OLAY Skin Comfort Yüz Yıkama Jeli; cildinizdeki kiri, makyajı hatta maskarayı bile temizlerken nemlendirerek cildinizin nem dengesini sağlar. Cildinize; sağlıklı bir görünüm, mükemmel temizlik, ipeksi pürüzsüzlük ve yumuşaklık kazandırır. OLAY’ın eşsiz cilt rahatlatıcı formülü sayesinde kuru cildiniz mükemmel şekilde rahatlar ve nefes alır.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle