GeriEtkinlikler Okyanus Kolejleri büyümeye devam ediyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Okyanus Kolejleri büyümeye devam ediyor

Okyanus Kolejleri büyümeye devam ediyor

Yeni açılan anaokulu ile şube sayısını 6'ya çıkardı.

2004 yılında “Eğitim ve Yaşam Merkezi" sloganıyla faaliyet göstermeye başlayan Okyanus Kolejleri; Avcılar, Beylikdüzü, Güneşli ve Bahçeşehir’den sonra şimdi de Solarkent’teki yeni anaokulunu hizmete sundu.

Okyanus Kolejleri Solarkent Anaokulu açıldı!

Esenyurt ilçesine bağlı Solarkent’te açılışı gerçekleşen yeni anaokulu ile kurum şube sayısını 6’ya çıkardı. Yoğun bir katılımın olduğu törende, açılışı Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, Okyanus Kolejleri Kurucusu Orhan Özbey ve Genel Müdür Nazım Boduroğlu ile birlikte gerçekleştirdi. Kurumun Solarkent’teki Anaokulu 3-4 ve 5 yaş gruplarındaki çocukları eğitim ve öğretim hayatına hazırlayacak.

2004 yılında 80 öğretmenle yola çıkan Okyanus Kolejleri 8 yılda oldukça hızlı büyüyerek bugün 480 öğretmeni ve tam 4 bin 100 öğrencisiyle yoluna devam ediyor. İlköğretim, Üstün Zekalılar ve Yetenekliler Okulu, Anadolu Lisesi, Güzel Sanatlar ve Fen lisesi alanında eğitimlerine devam eden kurum, her alanda mutlu çocuklar yetiştirmeyi amaçlıyor.

Okyanus Kolejleri öğrencilerini geleceğe hazırlıyor

Solarkent Anaokulu ile birlikte büyüyen Okyanus Kolejleri Kemerburgaz’da dünya standartlarında bir okul oluşturma projesini de sürdürüyor. Öğrencilerini geleceğe hazırlarken şahsiyetli, özgüvenli, kendini ifade edebilen, en az bir-iki yeteneği olan, iyi derecede yabancı dil bilen, toplum içinde çekingen olmayan güçlü çocuklar yetiştirmek için hazırladığı eğitim modeliyle hizmet veren okul, sanat ve spor aktivitelerine de özel bir önem vermekte. Onlarca farklı yetenek alanında öğrencilerine eğitim veren Okyanus Kolejleri, kültürel faaliyetler ve etkinlikler düzenleyerek ders programları içinde sunmakta. Aynı zamanda hazırladığı birçok proje ile de son 4 yıldır İstanbul’da düzenlenen her 90 final projesinden 10’una imza atmakta. 

False