GeriAlışveriş Odanızın Nem Oranını Siz Belirleyin
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Odanızın Nem Oranını Siz Belirleyin

Odanızın Nem Oranını Siz Belirleyin

Soluduğunuz havanın kalitesini yükseltin.

Aşırı nem de, kuru hava da sağlığımızı olumsuz yönde etkiliyor. Olimpia Splendid’in nem oranını kontrol etme özelliği ile rahat zamanlar geçirebilirsiniz.

İçinde bulunduğumuz ortamdaki nemin normalden düşük olması kuru hava solumamıza neden olur. Nem eksikliği cildi kurutarak burnun tahriş olmasına, sık görülen nezlelere ve boğaz ağrılarına yol açıyor. Ayrıca bu tür ortamlar mikrobik hastalıkların oluşmasına da zemin hazırlayarak özellikle bebek ve çocukların sağlığını olumsuz yönde etkiliyor.

Olimpia Splendid AquaSpa nemlendiricisi, hem sizin hem de bebeğinizin soluduğu havanın kalitesini yükseltecek. Son derece sessiz çalışan AquaSpa soğuk ultrason teknolojisi ile arzu edilen nem oranını sağlarken; sisleştirilen su partiküllerini odanıza eşit şekilde dağıtıyor. Üstelik renk değiştiren LED ışıklarının suda yükselen görüntüsü ile size kromo (renk) terapisi de yapıyor.

Havadaki Bakterileri Yok Edin

Sıcak buhar da üretebilen AquaSpa, havadaki bakteri yoğunluğunu minimum seviyeye indiriyor. Pratik LED elektronik ekranı sayesinde kullanımı son derece basit. Otomatik fonksiyonu ile ortamdaki nem oranını ideal seviye olan %55 oranına ulaştırıyor ve nem oranı tekrar düşene kadar kendini beklemeye alıyor. Sıcak buhar verebilme özelliği ile nem oranını dilediğinizce artırabiliyorsunuz. 3 farklı hız seçeneği bulunan AquaSpa zaman ayarı ile dilediğiniz zaman açılıp kapanıyor.

False